home Tipy S revolučním mikrohadříkem Actifibre je úklid snadnější

S revolučním mikrohadříkem Actifibre je úklid snadnější

Neexistuje snad žádná žena, která by milovala úklid domácnosti. Když už se do úklidu pustí, je obklopena mnoha čisticími prostředky. Tuto neoblíbenou činnost si můžete nyní zpříjemnit a značně urychlit. Na trhu se objevil revoluční mikrohadřík od Viledy, s nímž snadno setřete jakékoliv nečistoty ze všech povrchů.

14037-148307-mikrohadrik-actifibre-1ks-2

Jeden hadřík na všechno

Výrobce Vileda představuje jedinečný hadřík z mikrovlákna, který můžete použít na všechny typy povrchů. Rozlili jste na stůl kávu, čaj či hořčici? Nachází se na kuchyňské lince stopy medu a marmelády? Mikrohadřík Actifibre Vileda všechny nečistoty jednoduše jedním tahem setře. Díky přítomnosti mikrovlákna nemusíte používat žádné chemické prostředky, což se pozitivně podepíše na úspoře financí. Již nebudete kupovat drahé speciální přípravky na okna, leštění nábytku či vodovodní baterie, neboť se vším si poradí hadřík Actifibre.

Žádná chemie, stačí jen čistá voda

Pro úklid s revolučním hadříkem používáte výhradně čistou vodu. S hadříkem perfektně vyčistíte kuchyňskou linku, zbavíte se prachu v obývacím pokoji i dětského pokoje a nastolíte čistotu v koupelně. Jeho využití je skutečně pestré. Nemusíte nic drhnout. Povrchy pouze otřete a výsledkem bude lesk a čistota bez nevzhledných šmouh. Hadřík s vysokou savostí je šetrný a nepoškrábe povrchy.

Hadřík není na jedno použití. Můžete ho využívat mnohokrát za sebou. Stačí ho vyprat v ruce nebo v pračce, aby opět získal svou dokonalou čistotu. Mikrohadřík z unikátního materiálu se pyšní vysokou odolností, přičemž snese až deset pracích cyklů.

Chcete-li vyzkoušet originální mikrohadřík, můžete se obrátit na internetový obchod www.shop.vileda.cz, který tento hadřík nabízí za 54,90 Kč. Těšit se můžete na rychlé, snadné a bezstarostné uklízení.

Spread the love