home Tipy, Vztahy a rodina Seznámení po netu? Proč ne!

Seznámení po netu? Proč ne!

Internetové seznamovací agentury už dávno nejsou nic nového. Nějakým způsobem s nimi přišel do styku už snad každý. Doba je uspěchaná a lidé jako by už neměli čas se potkávat, zdá se. Mobilní telefony, tablety a další technika, to vše je příčinou toho, že se čím dál častěji uchylujeme do bezpečí virtuální reality a než složitě hledat volný termín v diáři, abychom se potkali s přáteli, raději jim napíšeme přes Viber či Whatsapp nebo jim zavoláme přes Skype. Koupili jste si něco nového na sebe nebo se vám přihodilo něco zábavného? Šup s tím na FB a už jen pozorovat jak se navyšuje počet “lajků”. To je, s trochou nadsázky, dnešní svět.

seznamky tělo článkuA pak není divu, že při hledání nového vztahu se lidé často obrací z pohodlí domova k internetu. Ani nemusí sedět u počítače, mohou si jednoduše stáhnout aplikaci do mobilu a hned uvidí, kdo koho hledá a kdo je k mání. Rozhodně už lidé nepodléhají tolik předsudkům a tento styl seznamování tak už dávno není žádné tabu nebo nic, za co by se někdo musel stydět. Co ovšem zůstává pravdou je fakt, že pokud se s někým seznámíte prostřednictvím sítě, tak nějak se ochuzujete o ten přirozený proces seznamování, který vám může o tom druhém napovědět mnohem více než jsou definice jeho povahy a zájmů vypsaných v příslušných kolonkách.

Nicméně, je léto a k létu patří seznamování, nové lásky, nové zážitky a třeba právě i nový způsob jak poznat někoho zajímavého. Nikde není psáno, že to musí být láska na celý život, ale proč ne? Lidé už se potkali a seznámili za mnohem podivnějších situací než jsou ty, které zažijete na první schůzce s panem neznámým. A kdo ví, možná to bude právě ten, který také neměl dost času a chuti hledat v práci či na koupališti a chtěl zkrátit proces hledání tím, že o sobě napíše vše podstatné do formuláře a pak bude čekat až …

Tak zkuste stáhnout některou z aplikací i vy a uvidíte, možná i vaše léto začne být pořádně horké (můžete začít s celosvětově nejoblíbenější aplikací Tinder, nebo se pomocí Facebooku přihlásit do Date-me či Hot or Not)

Spread the love
  • 5