home Tipy Co si zabalit na dovolenou

Co si zabalit na dovolenou

Léto je za dveřmi! Také již netrpělivě odpočítáváte poslední dny do jeho oficiálního začátku? Společně s létem přichází ruku v ruce i prázdniny, dovolené, výlety a pobyty na zajímavých místech. Určitě i vy se někam chystáte, dovolenou si po náročném pracovním roce bezesporu zasloužíte. Jak už to tak bývá, před odjezdem na dovolenou máme hlavu plnou starostí – nechceme na nic zapomenout, již několik dnů předem pečlivě připravujeme věci, které si chceme vzít s sebou a odškrtáváme jednotlivé položky na seznamu.

Co si zabalit na dovolenou

Když jede žena na dovolenou, jen málokdy se její věci vejdou do menšího zavazadla. My ženy už to tak prostě máme. Proto jsme se rozhodli připravit pro vás dnešní článek, ve kterém se společně podíváme na seznam věcí, jež si určitě musíte zabalit s sebou na vaši dovolenou. S námi zaručeně na nic nezapomenete.

Dovolenková móda

Hned na začátku začneme s asi největší položkou ve vašem zavazadle – a tou je jednoznačně oblečení. Ženy v tomto ohledu často přehání a do kufru si tak zabalí zbytečně velké množství oblečení, které ve finále ani neunosí. Samozřejmě záleží na konkrétním místě, kam se na svou dovolenou chystáte. Můžeme vás ale uklidnit, že na dovolené rozhodně neunosíte čtvery šaty, osmero triček, patery kalhoty, troje overaly, šestero halenek a tak dále a tak dále.

Bez kosmetiky ani ránu

Neumíte si bez kosmetiky a kosmetických produktů svůj život představit? Pak se bez ní určitě neobejdete ani na vaší dovolené. Co se týče dekorativní kosmetiky, snažte se to nepřehánět s množstvím zabalených produktů.  Na léto se hodí spíše lehčí a decentní forma líčení, přizpůsobte tomu počet vašich malovátek. U pečující kosmetiky doporučujeme vsadit na menší balení – šampon, kondicionér a sprchový gel vám vystačí v menším balení. Naopak opalovací kosmetiky si vezměte větší množství, především pak hydratačních krémů, kterých spotřebujete hodně.

A co boty?

Ach ty boty, jedna z největších ženských slabostí. Nesnažte se do kufru zabalit celý botník a už vůbec pro své botičky nevyhrazujte speciální samostatné zavazadlo. Úplně si vystačíte s několika páry bot – pohodlné tenisky na cestu, žabky k vodě, baleríny k šatům, gumové botky na pláž a do vody a sandálky.

 

Spread the love