home Tipy Spojení šetrnosti a výkonu i při praní. Co vy na to?

Spojení šetrnosti a výkonu i při praní. Co vy na to?

I když před tím mnoho lidí zavírá oči a dělá, že se jich to netýká, pravda je, že většina z nás zamořuje své okolí chemickými látkami. De facto zabíjíme přírodu. Trendem současné doby proto je, nabídnout alternativní výrobky, které mají složení blízké přírodě a současně mají stejný a někdy i vyšší výkon než chemické přípravky, na které jsme zvyklí. Jedna novinka se objevila i ve světě praní. Co na ni říkáte?

14361-karapuz-kompozice-4-a-15kg-maly

Prací prášek s ekologicky šetrným složením 

Asi i vy chcete mít své prádlo dokonale čisté. Výrobci pracích prostředků se proto všemožně snaží, aby vysoké nároky splnily. Bohužel se ale tak děje právě na úkor přírody. Klasické prací prášky a gely mohou obsahovat velké množství chemických látek, které mohou přírodě škodit a ne málo. Jen si spočítejte, kolikrát do týdne perete vy… Jde to ale i jinak. Důkazem toho, že téměř vše je možné vyřešit použitím přírodních látek, je novinka v podobě pracího prášku Karapuz.

Prověřeno praxí 

Jeho složení bylo sestaveno z přírodních a přírodě blízkých složek, které jsou svou sílou známé již z dob našich babiček. Základem prášku je přírodní palmové a palmojádrové mýdlo, které má vysoký čistící efekt. Ve složení se dále nachází chlorid sodný (kuchyňská sůl), která dokáže čistit i mastnotu, dále také peruhličitan sodný (aktivní složka ekologických bělidel) či silikáty. Mezi aktivní složky prášku patří i parfémy (v malém množství) a enzymy, které napomáhají rychlému rozkladu biologických nečistot.

Vhodný i pro děti a alergiky 

Především díky šetrnému složení je Karapuz vhodný na všechny druhy prádla (není vhodný pouze pro praní vlny a hedvábí). Dokáže si poradit s nečistotami. Skvělé je, že je vhodný i pro děti a alergiky. Přírodní složky totiž nejsou tolik dráždivé jako chemie.

Vyzkoušíte? 

Karapuz je podle našeho názoru výrobkem, který stojí za vyzkoušení. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro eko praní či zůstanete u chemie…

Spread the love
  • 5