home Móda a styl, Tipy Sukně, které musíte mít

Sukně, které musíte mít

Sukně k ženám neodmyslitelně patří stejně jako šaty. Tento typicky ženský kousek je zkrátka naší dominantou. Právě teď je ta správná doba na jejich nošení. Pokud jste tak trochu ostuda a ve své šatní skříni žádnou sukni nemáte, pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek! V jeho řádcích vám představíme sukně, které prostě musíte mít. A přes to nejede vlak!

Kouzelné midi sukně

Do ženské sbírky sukní jednoznačně patří midisukně, které poznáte podle délky sahající do půli lýtek. Právě jejich délka vzbudí ve vašem okolí zájem, sukně končící v polovině lýtek jsou netradiční a vy se tak jistě stanete středem pozornosti. K tomuto střihu sukně doporučujeme nosit úzké svršky, vypadá to úžasně. Jejich střih si oblíbíte i díky tomu, že díky vyššímu pasu zakryjí nedostatky v oblasti bříška.

Bohémské maxi sukně

Maxi sukně jsou mezi ženami stále oblíbenější. A vlastně se není vůbec čemu divit! Sukně končící až u země vám propůjčí bohémský vzhled a pro léto jsou více než ideální volbou. Důležité je v tomto případě sledovat délku sukně, přece si po ní nechcete šlapat. K sukním končícím nad kotníky se hodí tílka a úzké topy, na nohy radíme obout sandálky nebo žabky. Ještě více tak podpoříte vzdušný styl.

Slušivé áčkové sukně

Nemít v šatníku áčkovou sukni je hřích. Tento střih sukně si mohou dovolit nosit boubelky, zaručeně jim budou lichotit. Kdo si troufne, může vsadit na áčkovou sukni končící v polovině stehen. Dáte tak vyniknout hubeným nožkám. Pro méně odvážné jsou tu sukně áčkového střihu končící pod koleny. Ty hravě zakryjí silnější stehna a vy se tak jejich nošení vůbec nemusíte bránit.

Decentní pouzdrová sukně

Pouzdrové sukně jsou klasika. A jak už to tak u každé klasiky bývá, i vy musíte pouzdrovou sukni mít. S její pomocí hravě vytvoříte elegantní outfit, hodí se tak nejen do zaměstnání či na pracovní schůzky, ale vzít si ji můžete kamkoliv, kde budete chtít být za dámu. K pouzdrové sukni se nejvíce hodí lodičky, ty podtrhnou něžný, ženský a elegantní vzhled.

 

Spread the love
  • 5