home Móda a styl, Tipy Dost bylo schovávání! Teď je in ukazovat podprsenku!

Dost bylo schovávání! Teď je in ukazovat podprsenku!

Odjakživa jsme vedeni k tomu, že podprsenka tvoří základ každého outfitu a s titulem spodního prádla je tak schovaná pod zvolenými svršky. Vyčuhující podprsenka byla dokonce považována za něco neslušného. O to překvapující je skutečnost, že teď je naopak v módě podprsenky ukazovat! Mezi ženami se totiž stále více rozmáhá trend širokých průramek nebo lehce průsvitných svršků, pod kterými podprsenka prosvítá. Jestliže i vy chcete podobné kousky nosit, musíte si pro tyto účely vybrat vhodnou podprsenku. Dobře zvolený kousek totiž příjemně podtrhne tento rozmáhající se trend.

Podprsenky se zajímavě řešenými zády

U podprsenek jsme zvyklí na klasická ramínka a zapínání. Pokud ale v létě chcete nosit topy či halenky s holými zády, z estetického hlediska si pod ně nemůžete vzít klasickou podprsenku. Zapínání ani ramínka by totiž nepůsobily moc dobře. Mnohem lepší je tedy vsadit na takovou podprsenku, která má zajímavě řešenou zadní část –  na těchto modelech se zpravidla objevují krajky, které dokážou zaujmout a přilákat pozornost. Krajka navíc působí velmi sexy a přitažlivě.

Pásky teď frčí

Kdo se o módu zajímá trochu blíže, tomu určitě neunikl trend v podobě podprsenek zdobených pásky. Ty se objevují nejen v dekoltu, ale v šikovném provedení i pod prsy. Na pohled to vypadá opravdu zajímavě, podprsenka tak rázem získá úplně jiný šmrnc a navíc nikdo nebude moci pochybovat o tom, že bylo vaším cílem ji ukazovat. Podprsenka s pásky se proto hodí pod průsvitné topy, ve kterých příjemně vynikne.

Znáte bralette podprsenky?

Bralette podprsenky poznáte podle nevyztužených trojúhelníčků. Velmi často se vyrábí z těch nejjemnějších materiálů a z toho důvodu bývají průhledné. Dalším poznávacím znamením je velké množství krajky, se kterou výrobci rozhodně nešetří a dobře dělají – krajka nejenže dodá podprsenkám na lehkosti, ale zároveň podtrhne jejich sexy design. Bralette podprsenky jsou k dostání i v poměrně vtipném provedení, zdobí s nejrůznějšími potisky nebo ikonkami. Tuhle podprsenku si rozhodně nemusíte bát vzít pod halenku s větším výstřihem a hrdě ji tak ukázat svému okolí.

 

Spread the love