home Doplňky, Móda a styl Trendy botky na léto

Trendy botky na léto

baťa botkytamaris sandályLéto se blíží rychlostí blesku a vy si lámete hlavinku, co na obujete? Co, že letí toto léto. Nic se nebojte, letí téměř vše, co roky předešlé, takže určitě neuděláte chybu, když doplníte váš botník o další žabky (letos frčí ty ala sandály s dlouhými pentlemi na uvázání kolem kotníku) nebo o římské sandálky, ty jsou hitem již několik let. Pokud upřednostňujete klasiku, není se třeba obávat, že byste nebyla in. Volte zajímavé barvy a kůže je jistota, že vás botky nebudou dřít a noha se pod pásky potit.

tommy žabkosandályřímské sandály bataVždy je dobré volit spíše přírodní materiály, tedy textilii nebo kůži. Umělé materiály se sice méně špiní, ale noha v nich hůře dýchá a je tedy náchylnější k puchýřům a většímu pocení, což může způsobit nepříjemný pocit. Pokud se chystáte k moři, vždy s sebou berte více párů. Nejen proto, abyste mohla dokonale ladit s outfitem, ale vždy je dobré oddělit boty na pláž od těch, se kterými budete po večerech dělat parádu.

Pokud nemáte možnost nakoupit si boty ve všech možných barvách, aby se vám hodily k většině vašeho šatníku, pak začněte neutrálními barvami. Černá, bílá a různé odstíny hnědé. Ty se sladí s většinou barev a až pak pomýšlejte nad dalšími barevnými variantami.tommy hilfiger

Placaté boty jsou módní a vypadají pěkně, pokud máte dobrou klenbu. Máte-li ploché nohy, volte raději tvarované podrážky, ve kterých noha nebude působit tak rozplácle. Nevypadá to hezky a také vás budou po delší chůzi bolet nohy více než, kdybyste měla klenbu v pořádku. Heslo, že pro krásu se musí trpět, přenechejte raději druhým, vy si na dovolenou přece jedete užívat a ne se trápit.

 

Spread the love
  • 5