home Tipy Tyčové vysavače jako elegantní pomocníci

Tyčové vysavače jako elegantní pomocníci

Už vás nebaví při vysávání podlahy brkání o dlouhou šňůru, nepraktické tahání těžkého a neskladného vysavače, kvůli kterému musíte přesouvat nábytek, aby zvládl vysávat pod pohovkou?

Náročnost vysávání s klasickým vysavačem se jednoduše někdy rovná návštěvě posilovny, což ale někdy může být na obtíž. Choďte si do posilovny, kdy chcete a na vysávání si raději pořiďte hubeného, ale zato silného pomocníka v podobě tyčového vysavače, se kterým to budete mít mnohem snazší.

Tyčový vysavač je mnohem skladnější, některé modely dokonce samy stojí bez stojanu, popřípadě jej lze zavěsit na zeď nebo na dveře, a navíc ho lze sklopit a vysávat s ním i pod nábytkem. Velikostně je mnohem menší a elegantnější, zato ale zastane spoustu práce a právě pro svůj tvar se dostane všude. Při uklízení ho ocení nejen ženy, ale i muži či děti. Samozřejmostí je nabíjení na baterii, takže už žádné šmodrchání a tahání šňůry, tedy tak je tomu alespoň u většiny modelů.

Tyčový vysavač do vaší domácnosti

Tyčáky mají perfektně tvarované rukojeti, které padnou přesně do ruky, a stroj se jimi dobře ovládá. Jelikož jsou tyčové vysavače menší, obsah jejich sáčku je také menší, pohybuje se kolem 0,8 litru, což ovšem na uklízení naprosto stačí. Až si ale budete vybírat model, který si vezmete domů, pořiďte si takový, který má indikátor plnosti sáčku, abyste to nemuseli sami kontrolovat.

Hledáte nejlepší produkt? Najdete ho zde: http://vysavace.produkter.cz/tycovy-vysavac/

Výhodou je také indikátor zanesení filtru, který může být vodní, ale také pěnový či cyklonový, není ale bezpodmínečně nutný. Záleží podle modelu, ale tyčové vysavače jsou vhodné jak na suché, tak mokré vysávání.

Snadno vám tedy pomohou uchovat v čistotě všechny druhy podlah, přičemž vysají dokonale všechny nečistoty. Drobečky, prach, pyl, bakterie,… to všechno nemá proti tyčovému vysavači šanci. Manipulace s tyčovým vysavačem je velmi snadná, takže už ani muži se nebudou moci vymlouvat.

Spread the love
  • 5