home Dárky, Tipy Vánoce se blíží, kde nakoupit dárky?

Vánoce se blíží, kde nakoupit dárky?

Nejkrásnější svátky roku se samozřejmě kvapem blíží a je nejvyšší čas, aby se sháněly dárky, které potěší rodinu a přátele. Dárky k Vánocům musí být originální, zároveň je samozřejmě třeba, aby byly i cenově přijatelné. Něco podobného ocení hlavně ti, kdo mají více sourozenců nebo si dávají dárky v širším rodinném kruhu. Takže, jaké tipy na dárky k Vánocům? Nepochybně jich je k dispozici mnoho, stačí se trochu porozhlédnout. Na své si přijdou všechny generace, takže ať jde o dárek pro babičku, tchyni, sestřenici nebo manželku a neteř, rozhodně je z čeho vybírat!

gift-548301_640

Dárky k Vánocům pro muže? Radost bezesporu udělá pivo a vše kolem něj, proto je chladící půllitr naprostý ideál. Skvěle vychlazené pivo, které přijde k duhu nejen v létě, to je prostě lahoda. A nemusí jít vždy jen o pivo, tahle vychytávka bude rychle chladit vlastně jakýkoliv nápoj, je to tedy dárek vhodný i pro abstinenty.

Jak si na chvíli zahrát na miliardáře? Toaletní papír s motivem pětitisícovky ten pocit určitě dodá. Mít bankovky jako toaletní papír vskutku nemůže jen tak někdo a tohle vyhlíží dost realisticky, možná se povede nachytat i nějakou návštěvu. A do třetice – co udělá radost každému tátovi? Tričko s nápisem „Super táta“ je doslova a do písmene to pravé ořechové.

Dárky k Vánocům pro ženy jsou podobně veselé a milé. Dobrým tipem jsou třeba kalhotky, které se dají jíst – a světe, div se, jsou vlastně poměrně sladké. Přes tři sta různých malých bonbonků, to je zkrátka bonboniéra na jedničku. Zajisté potěší i skvělý organizér na šperky, díky němuž bude mít každá pravá dáma všechny své klenoty hned po ruce. A jako třetí možnost, co pořídit své drahé polovičce nebo dceři? Například taková růže z Jericha!

Spread the love
  • 5