home Dárky, Tipy Vděčné dárky pro babičku a dědečka

Vděčné dárky pro babičku a dědečka

Narozeniny, svátky, Vánoce – to jsou příležitosti, při kterých si lámeme hlavu nad vhodnými dárky. Tohle kolečko se rok co rok opakuje a nám již pomalu dochází nápady. Možná i vaše studnice nápadů vyschla  a vy si nevíte rady s výběrem dárků  pro svou babičku či dědečka, případně pro své rodiče a prarodiče svých dětí. Právě babička s dědečkem bývá pro mnoho lidí  těmi nejsložitějšími lidmi pro výběr dárků.  Chceme jim darovat něco vkusného a zároveň i našim dárkem ukázat, jak jsou pro nás důležití a jak si jich ceníme. Potřebujete-li poradit s dárky, přečtěte si dnešní článek –  ukryli jsme do něho hned několik tipů.

Kalendář s fotkami

Kalendář plný fotek vás či vašich dětí zaručeně udělá radost  všem prarodičům. Kalendář navíc představuje nedílnou součást každé domácnosti, díky které můžeme nejen sledovat aktuální dny a měsíce, ale zároveň si i připomenout důležitá výročí, narozeniny či svátky našich nejbližších. Při výrobě kalendáře si tak můžete pohrát nejen s jeho designem nebo uspořádáním fotografií, ale můžete do něho prarodičům poznamenat důležité dny, na které by rozhodně neměli zapomenout.

Fotokniha plná vzpomínek

Možná se blíží výročí svatby vašich prarodičů a vy jim chcete v tento den darovat něco opravdu výjimečného. Proč jim tedy nevěnovat knihu plnou vzpomínek? Fotoknihy jsou v současné době velice oblíbeným dárkem, který udělá radost každému. Knihu můžete poskládat nejen z aktuálních fotek, ale velice zajímavým dárkem by se mohlo stát obrázkové ohlédnutí zpět za společným životem. Máte-li tu možnost, dejte dohromady fotografie ze života vašich prarodičů, včetně svatby či narození dětí, vnoučat a pravnoučat a vytvořte knihu, která jim připomene společně prožité chvíle. Nad takovým dárkem možná ukápne i slzička.

Kouzlo se ukrývá v maličkostech

Mnohdy se ta největší kouzla a překvapení ukrývají v těch nejmenších věcech. Radost, dojetí srdečný úsměv od ucha k uchu nevykouzlíte pouze hodnotnými dary nebo dárky obřích rozměrů. Někdy stačí vsadit i na maličkosti. Prarodičům určitě udělá radost sada hrníčků s fotkami jejich nejbližších, drobné těžítko s fotkou na poličku nebo puzzle, ze kterého si poskládají krásný obrazy rodiny. Takové dárky jsou vděčné a mnohdy k nezaplacení.

 

Spread the love