home Móda a styl Vyberte si originální kabát

Vyberte si originální kabát

Nechoďte s davem – buďte originální

Chcete si pořídit nový kabát, ale nechcete další tuctový černý kabátek, ve kterém byste se v davu ztratila rychleji než vaše děti v lunaparku? V dnešní době je opravdu hodně možností, jak se takovému problému vyhnout. Je jedno, jestli svůj dámský kabát chcete na jaro nebo zimu, či ho chcete nosit ke kalhotám nebo sukni, stačí volit mezi zajímavějšími střihy, či si zvolit zajímavé detaily. Zapomeňte na černou klasiku, která se hodí ke všemu, experimentuje s barvami a délkou kabátů. Kromě skvělé koupě totiž ještě jako bonus můžete získat příležitost, koupit si k novému kabátu ladící boty či kalhoty. Tak se podívejte, jak můžete oživit svůj vzhled a odlišit se od davu netradičně provedeným kabátem, který vás ještě navíc zahřeje.

waiting-926533_640

Střih a jeho možnosti

Dámské kabáty nemusí být jen klasického úzkého střihu, který vám sice vyčaruje hezkou postavu, ale udělá z vás jen další dámu do tuctu. Vyzkoušejte originální tvar kabátu, který se například bude rozšiřovat už pod ňadry. Jedinou nevýhodou takového kabátu je, že nesedne úplně každé postavě, využijí ho spíše ženy s hubenější postavou. Zajímavým stylem se vyznačují také kabáty gotického střihu, které mohou mít šosy. Že do davu nezapadnete tak snadno vám zaručí ještě kabáty, které mají do spodního lemu zašitou spodničku. Úplně okoukané nejsou ještě také kabáty délky ke kotníkům, které si ale mohou dovolit jen vysoké ženy.

Neotřelé detaily

Pokud preferujete klasický střih kabátu, ale přesto chcete alespoň trochu upoutat pozornost, vyberte si zajímavé detaily. Mezi ty lze například počítat knoflíky – ty mohou mít zvláštní tvar, popřípadě mohou být ve více řadách. Originální kabát vytvoří také široké límce, nebo kožešinové drobnosti. Otázkou je také zapínání kabátu, které může být křivé jako tzv. křivák nebo jinak zvláštně vedené. Upoutat pozornost umí  také zajímavá barva, nebo kombinace s pěknými dámskými holinkami či teniskami.

Spread the love
  • 5