home Tipy, Vztahy a rodina Zábava, seznámení, pokec a jiskření – to slibují seznamky

Zábava, seznámení, pokec a jiskření – to slibují seznamky

Pokec na internetu není žádnou žhavou novinkou a patří díky sociálním sítím a seznamkám k běžným záležitostem. Přesto mnoho lidí sedí doma večer s hlavou v dlaních a naříká, jak je ten večer o samotě nudný. Ovšem mnozí z těchto naříkajících nemají nejmenší chuť navazovat vážné vztahy.

couple-663183_640

Mohou k tomu mít různé důvody. Prostě se necítí být připravení vkročit „do chomoutu“ a chtějí si užívat svobody, jsou pracovně velmi vytížení a zajímá je pouze jejich kariéra, nechtějí cítit zodpovědnost a slibovat něco, co nemohou splnit, jsou po rozchodu a do nového vztahu nemají energii a mnoho dalších důvodů. K tomuto účelu pak slouží top seznamka, kde mohou zatím nezávazně komunikovat, bavit se a poznávat různé lidi.

Výhoda online seznamování

Výhodou je, že existuje možnost vyhledávat nové známosti podle nastaveného profilu, který odpovídá našim představám. Zjistíme-li, že má daná osoba v profilu – hledám vážný vztah, dáme od toho ruce pryč v případě, že chceme pouze flirtovat. V takových případech je oblíbená erotická seznamka, kde to prostě jiskří. Počítáme s tím, že tam nalezneme přesně to, co hledáme. Pokud se chce někdo vážně seznámit, určitě nebude navštěvovat erotickou seznamku. Jak samotný název prozrazuje, každému je jasné, že se zde probírají lechtivá témata. Někomu stačí pouze virtuální erotika, ve většině případů však dojde i na osobní setkání.

Jak se seznámit

Mnoho lidí si klade otázku, jak se seznámit? Nehledejte v tom žádné složitosti a vědu. Ideální je, pokud se chceme skutečně s danou osobou sejít, používat reálné fotografie a jednat na rovinu. Nesdělujte po internetu celé své jméno a příjemní, adresu apod. Než vyrazíte, oznamte kamarádce, kam jdete a vyberte nějaké veřejné místo, třeba kavárnu. Opatrnosti není nikdy dost. Výhodou online seznámení je, že si nemusíte před první komunikaci dávat panáka na kuráž a postupně i stud opadne. Jakmile budete připraveni na první osobní setkání, budete již o sobě ledacos vědět.

Spread the love
  • 5