home Tipy Elvis Presley? Zažijte vystoupení fenomenálního Elvise!

Elvis Presley? Zažijte vystoupení fenomenálního Elvise!

Elvis Presley byl neobyčejně talentovaný zpěvák, který si získal srdce milionů fanoušků po celém světě. Možná si i vy při vyslovení jeho jména jako první vybavíte podmanivé tóny romantické písně Love Me Tender či svižný hit Hound dog. Elvis byl výjimečně energický a dokázal na koncertech vytvořit jedinečnou show. Jeho sláva skončila ke smutku všech velmi záhy, bylo to 16. 8. 1977, kdy byl prohlášen za mrtvého. Velmi brzy po jeho smrti se objevily konspirační teorie, které „dokazovali“, že Elvis žije. Na ty tu ale místo nemáme. Naopak, máme prostor pro dobré zprávy: Jestliže patříte mezi Elvisovy fanoušky, potěší vás, že si jeho koncert vychutnáte se vším všudy i dnes. Přichází totiž Pavel Elvis Pavlevský! Chcete vědět o všech jeho aktivitách? Staňte se jeho přáteli na Facebooku.

14762-karty3

Elvis Presley „to“ má v sobě 

Zážitek, který vás přenese do dob největší Elvisovy slávy, slibuje koncert umělce jménem Pavel Elvis Pavlevský. Pavel sám o sobě říká: Jsem člověk, kterého od útlého věku bavila muzika. Už v 6 letech mne zaujal Elvis, Beatles, Bee Gees, Beach Boys, Cliff Richard a spousta další muziky. Elvis však ve mne nechal něco, co mi nedalo spát. Zjistil jsem, že je to jeho obrovský sex-appeal, pracovitost, ctižádost a především jeho projev a hlas, který neměl žádný interpret.

Pavla zpočátku ani nenapadlo, že se stane Elvis Presley vlastně jeho životem. Až po naléhání nejbližších přátel a rodiny se rozhodl, že se pokusí zúročit svůj talent a pustit se na uměleckou dráhu. „Začal jsem tedy na sobě tvrdě makat, tisíce hodin zpěvu, tisíce hodin angličtiny, tisíce zhlédnutých koncertů Elvise,“ popisuje svoje začátky. První angažmá dostal v jednom nočním zábavném podniku v Ostravě. Jeho talent se zde projevil naplno. Pavel v sobě našel Elvise a rozhodl se, že krásu jeho koncertů bude předávat dál.

Koncerty na objednání dle vašeho přání 

Elvis Presley v současné době pravidelně koncertuje a pro fanoušky dokonce nabízí koncerty na přání. Je možné si ho objednat na soukromé akce, oslavy narozenin, svatby, firemní večírky, plesy i na jiné akce. Obvykle je vystoupení rozděleno do dvou bloků pro cca 25 minutách. Pavel nejenže dokonale zpívá a tančí – téměř s přesností Elvise – ale během vystoupení seznámí posluchače s životem krále Rock “n” Rollu. Prozradí i několik pikantností. Vystoupení samozřejmě není problém přizpůsobit vašim představám.

I jako nezapomenutelný dárek 

Pavel je showman a nebojí se výzev. Pro všechny fanoušky nabízí Elvis Presley i koncert jako dárek. Funguje to úplně jednoduše: Pokud víte o někom, kdo Elvise miluje a bude slavit narozeniny či pořádat jiný typ oslavy, budete ho moci překvapit právě jeho milovaným interpretem. Stačí si objednat vystoupení Pavla Elvise Pavlevského jako dárek.

A ještě jedno milé překvapení má Pavel v rukávu. Jsou to děkovné karty s podpisem, které svým fanouškům rozdává zcela zdarma. Pokud je chcete mít, objednejte si je přímo na oficiálních stránkách www.elvisp.cz. Zde najdete i foto a video ukázky z již proběhlých vystoupení.

Spread the love
  • 5