home Dárky, Děti, Tipy Baví vás hry? Co třeba Youda Farmer 3: Seasons?

Baví vás hry? Co třeba Youda Farmer 3: Seasons?

Ach ne, bouře poničila celou farmu a vesnici. Budeme potřebovat tvoji pomoc, abychom mohli vše začít opravovat. Nejdříve tě bude čekat spousta práce s opravením všech důležitých domů. Budeš proto muset ihned začít vydělávat peníze a získávat produkty z tvé farmy. Pokud máš ráda venkov nebo se toužíš starat o vlastní farmu, je pro tebe tato hra tím pravým ořechovým. Nebudeš se však jen starat o zvířátka, ale čeká tě spousta jiných prací, které budete jako farmář vykonávat.

Na začátku hry si vyberete, jestli chceš hrát za farmáře či farmářku. Svou postavičku pojmenuješ a také máš možnost zvolit barvu farmářského auta. Poté se ocitneš na poničené farmě s poničenou vesnicí kolem. Bude jen a jen na tobě, abys dala vše dohromady a zase tak vytvořila útulnou vesničku s překrásnou farmou.

Z počátku se musíš postarat o suroviny, které budou potřeba na opravu tvé farmy a vesnice. Například budeš dávat dřevo do krabic, aby bylo připraveno na převoz. K převozu použiješ farmářské autíčko a budeš rozvážet tyto suroviny všude, kde budou potřeba. Pomocí dřeva opravíš poničené domky, které ti zase budou sloužit k výdělku. Na farmě vyrábíš důležité suroviny, z kterých se poté dělají konečné produkty připravené k prodeji. Bude tedy potřeba vždy mít například mlékárnu, ale i obchod, kde se prodávají tvé mléčné výrobky. Za prodané výrobky si postupně budeš vydělávat peníze, které ti umožní další opravy a další rozšíření farmy.

V každém kole hry Youda Farmer 3 budeš mít za úkol vyprodukovat určitý počet výrobků. Pokud se ti to podaří, dostaneš možnost opravit nový dům a poté ti začne také vydělávat. Budeš vozit mléko a mouku, aby tvůj pekař mohl připravit výtečné croissanty a mnoho dalších produktů. Také bude záviset na tvé rychlosti dovozu, protože můžeš být za svůj pohotový rozvoz odměněna zlatou medailí. Pokud však budeš pomalejší, nic se neděje, můžeš stále získat stříbrnou nebo bronzovou medaili. Bramborová zde bohužel není.

Pokud se ti bude dařit, starosta města zahájí oslavy a dostaneš možnost hledat na různých částech mapy odlišné předměty. Za nalezení všech předmětů budeš odměněna menší trofejí. Hra také nabízí různá vylepšení vozu a jiných věcí. Umožní ti zakoupit do auta turbo, aby tvůj dovoz byl ještě rychlejší. Dále za úspěšné plnění úkolů dostaneš možnost vybrat si jeden z bonusů, který zlepší tvé hospodaření. Jedná se například o zvýšenou cenu produktů či přidání krabic na daná místa. S každým dnem se budou zvyšovat požadavky lidí ve vesnici, takže se kola od tvého náklaďáčku budou stále točit, ty budete nakládat a vykládat zboží po celé vesnici.

Jelikož se ale hra odehrává v zimním období, musíš si také dávat pozor, aby tvé suroviny nezamrzly, jinak budeš přicházet o peníze i o drahocenný čas. Celá hra se zkrátka bude odvíjet od tvého rozvozu. Bude velice záležet na tom, jak využiješ volný prostor v náklaďáku, který pobere jen 6 surovin. Musíš být pozorná a naplánovat si rozvoz tak, abys vždy byla na správném místě včas se vším, co od tebe lidé potřebují. Celá vesnice si totiž bude chtít pochutnat na voňavých koláčích, křehoučkých croissantech nebo na šťavnatém masíčku. Tak nenech lidičky čekat a zapoj se do rekonstrukce celé vesnice.

Hra tě uchvátí svým grafickým zpracováním. Všechny objekty jsou trojrozměrné a detailně zpracované. Animace různých zvířátek a budov jsou také velice povedené a líbivé. Ve hře stále sněží, což také přidává na jedinečnosti prostředí. Hudba se bohužel stále opakuje a po čase omrzí. Avšak zvuky ve hře jsou jedinečné a navozují příjemnou atmosféru poklidné vesničky. Ovládání je zcela jednoduché za pomoci myši, takže se nemusíš obávat, že se ztratíš mezi tlačítky. Jedná se o oddechovou hru, při které si odpočineš a zabavíš. Na této hře si dali tvůrci opravdu záležet a díky tomu je tato hra krásná na pohled i velice zábavná.

Spread the love