home Móda a styl, Tipy Bílá barva ubírá léta. Jak ji nosit?

Bílá barva ubírá léta. Jak ji nosit?

Bílá je úžasná barva. Je jednoduchá a přitom tolik elegantní. Dá se hravě kombinovat a rozumí si se všemi dalšími odstíny. A co víc – dokáže opticky ubrat léta a přimět nás, abychom alespoň na pohled vypadali mladší. Inu přiznejme si bez mučení, milé dámy – která z nás by vědomě odmítla příležitost vypadat o pár let mladší, než kolik udává číslo v naší občance?!

Pohrajte si s bílou

O bílé barvě se říká, že je to odstín nevinnosti, naděje a čistoty. Mnoho žen dokonce zastává názor, že patří jen nevěstám, což ale vůbec není pravda. Ačkoli se jedná o poněkud nepraktickou barvičku, na které je okamžitě vidět i ta sebemenší šmouha, pokud si s ní dokážete šikovně vyhrát, pak vám prokáže velké služby. Co kdybychom si teď společně řekli, jak tuhle barvu nosit, abyste díky ní vypadali mladší?

Tip první: bílé kalhoty jsou znakem elegance

Pokud si chcete dopřát špetku elegantního looku, nemůžete udělat nic lepšího, nežli vsadit na sněhově bílé kalhoty. Skvěle se hodí především na léto, kdy v kontrastu s ostatními výraznými prvky příjemně vyniknou a dodají vám na jemnosti. Bát se jich samozřejmě nemusíte ani v kterémkoli jiném ročním období, jen si dejte záležet s volbou svršku.

Tip druhý: bílá sukně působí ležérně

Od kalhot se volně přesouváme k sukním. U těch je potřeba dobře vybírat délku, protože bílé sukně jsou hodně háklivé na střih. Mladé ženy se vůbec nemusí bát sáhnout po krátce střižené sukni sahající nad kolena. K tomu stačí zvolit pastelový top a zajímavý look je na světě. Naopak starším dámám doporučujeme vsadit na pouzdrové sukně sahající pod kolena a k nim obléknout jemnou košili nebo halenku.

Bílé šaty jsou romantické a ženské

Na závěr klasiku, která v našem článku rozhodně nesmí chybět: šaty! Ty k ženám neodmyslitelně patří a v bílé barvě jsou znakem romantiky a ženskosti. A vůbec nezáleží na tom, jestli se rozhodnete obléknout kratší krajkované šaty nad kolena nebo vsadíte na maximalismus a obléknete si dlouhé vzdušné šaty sahající až k zemi ozvláštněné o dlouhý rozparek.

Spread the love
  • 5