home Dárky, Tipy Na co v září do kina?

Na co v září do kina?

Zajdete si čas od času rádi do kina na nějaký pěkný film, romantickou slaďárnu nebo třeba strašidelný horor? V tom případě jste tady správně! Našli jsme pro vás zářijové premiéry, na které se v tomto měsíci můžete di kina vydat a užít si parádní podívanou.

To

Drama, horor, thriller

USA

2017

V městečku Derry ve státě Maine začnou mizet děti. Skupinka místních chlapců a děvčat se rozhodne podniknout největší dobrodružství v životě, na kterém budou nuceni čelit svým nejstrašidelnějším obavám a děsům. Čeká na ně boj se zlým klaunem jménem Pennywise, který má násilnickou povahu a jeho vražedná historie se táhne napříč několika staletími. Film je natočený podle předlohy stejnojmenného románu Stephena Kinga.

Červená

Dokumentární

ČR

2017

Celovečerní dokument Olgy Sommerové o světově proslulé operní pěvkyni a skvělé herečce Soně Červené. V dokumentárním filmu uvidíte příběh ženy, jejíž profesní i soukromý život byl silně ovlivněn velkými dějinami Evropy ve 20. století.

Který je ten pravý?

Komedie, romantický

USA

2017

Alice chce začít od začátku. Na první pohled zbožné přání, které se hlavní hrdince splní možná až moc. Po narozeninové oslavě se její život obrátí doslova vzhůru nohama. Rozhodne se vrátit zpátky do rodného města a společně s kamarádkami oslavit svoje 40. narozeniny. Na oslavě však potká tři mladíky a nabídne jim, že u ní mohou bydlet. Ještě však netuší, co tímto milým gestem rozpoutá. Najednou má doma nejen svoje dvě děti, ale i tři mladíky, na krku rozvíjející se vztah a jednoho dne před dveřmi bývalého manžela s kufrem v ruce.

Víno nás spojuje

Drama

Francie

2017

Jean už deset let cestuje křížem krážem celý světem, a přetrhal tak veškeré vazby na rodinu, která žije v Burgundsku. Když mu ale vážně onemocní otec, vrátí se po letech zpátky do rodného městečka. Je konec léta, blíží se vinobraní a po otcově smrti je Jean donucen domluvit se sourozenci, co se bude dít se zděděným rodinným vinohradem. Otcova podmínka dědictví byla, že žádný se sourozenců bez souhlasů zbylých dvou nesmí se svým podílem jakkoli nakládat. A tak sourozenci čelí dilematu: mají vinohrad, dům i vinařství prodat nebo si jej nechat?

Spread the love
  • 5