home Móda a styl, Tipy Čepice, čelenka nebo trendy klapky? Co si nasadit na hlavu?

Čepice, čelenka nebo trendy klapky? Co si nasadit na hlavu?

Venku už je někdy pořádná zima, co? Především pak brzy ráno, když opouštíte stěny vyhřátého bydlení a odcházíte do práce, vás nízké teploty nepříjemně překvapí – a opozdilce dokonale proberou. Zima už bývá i přes den a k večeru jsou teploty zase o něco níž. Zkrátka je vidět, že tu za chviličku bude zima, která se již brzy přihlásí o slovo a vyšoupne tak kralující podzim z trůnu.

Ať vám hlava nezmrzne

Patříte k lidem, kteří mají rádi teploučko a to doslova od hlavy až k patě? Pokud je vaší nedílnou součástí v těchto studených měsících nejen teplá bunda či kabát, ale i něco na hlavu, pak je dobře, že si čtete dnešní článek. Společně se podíváme, jaké jsou možnosti a na kterou z nich bude nejlepší vsadit horkou kartu!

Čepice je klasika

Když se řekne „něco na hlavu, aby mi nebyla zima“, většina lidí si automaticky představí čepici. Čepice jsou zkrátka jakási klasika, kterou můžeme v ulicích vídat letos už od poloviny listopadu. Jestliže chcete vsadit na jistotu, vyberte si právě čepici. Co se týče designu, nabídka je určitě hodně pestrá – k dostání jsou jednoduché čepice, čepice s bambulkou, čepice se vzorem, jednobarevné, vícebarevné, s třásněmi nebo oušky, které vypadají velice roztomile. A která čepice bude v zimě dělat společnost vám?

Čelenka se nese ve sportovním duchu

Další alternativou, díky které vám v zimě nebudou nepříjemně mrznout uši, je čelenka. Pravdou je, že čelenku si většina lidí představí spíše někde na horách, kdy se nosí třeba na běžky. Čelenky prostě působí sportovnějším dojmem a kdekdo si je neumí představit jako doplněk do města. Možnost to ale je, takže proti gustu, žádný dišputát.

Klapky na uši jsou zábavné

Jestli se nebojíte vybočit z řady nebo na sebe přilákat pozornost, pak si vyberte trendy a stylové klapky na uši. Nosí se už několik let, i když je pravda, že jich je oproti klasickým čepicím pořád málo. Klapky na uši jsou často huňaté a hodně výrazné, mají veselé vzory a opravdu si dokážou získat pozornost okolí. Důležité je, že plní svůj účel, takže se jich určitě nemusíte bát.

Spread the love