home Bydlení Sauna v sudu je ideálním doplňkem na každou zahradu

Sauna v sudu je ideálním doplňkem na každou zahradu

Patříte-li k milovníkům saunování a máte-li velký pozemek, nenechte si ujít unikátní řešení pro relaxaci, jaké nabízí sauna v sudu. Jedná se o jedinečně konstruovanou saunu, která předčí vaše očekávání. Bližší informace o ní naleznete na webu hanscraft.com, a pokud si ji chcete osobně prohlédnout, můžete tak učinit u některého z prodejců této značky.

Kam se hodí sauna v sudu

Díky kompaktním rozměrům 204×180 cm a celkové délce 250 cm se jedná o úspornou venkovní saunu, kterou snadno vmáčknete i do rohu své zahrady. Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, konkrétně ze severského smrku, což vypovídá i o tom, že takové saunování je v severských státech velmi populární. Tloušťka stěn sauny činí až 42 mm, takže teplo odtud rozhodně neunikne, a to ani během mrazivých zimních měsíců, kdy je přece jen používání sauny nejpopulárnější.

Nenechte se ale zmást, sauna v sudu nebude na vaší zahradě pouze na okrasu. Využívat ji totiž můžete celoročně, protože během léta ji snadno zkombinujete i s venkovní sprchou. Mimo vnitřních lavic nabízí sauna v sudu také pěknou verandu pro odpočinek a posezení po saunování. Nadchne vás i svou jednoduchou instalací, protože ji umístíte téměř kamkoliv, kde se nachází přípojka elektrické energie. Sauna je buď vytápěná elektrikou, nebo kamny na tuhá paliva.

Podlehněte kouzlu venkovního saunování

Ve venkovní sauně se perfektně prohřejete a na čerstvém vzduchu zase ochladíte. Saunu můžete ke své spokojenosti využívat celoročně a určitě vás nezklame. Je koncipovaná pro více lidí zároveň, takže zajistí zábavu celé vaší rodině, případně je ideální i na akce s přáteli. Vyhřeje se přibližně za 40 minut a dosažená teplota se v sauně snadno udržuje.

Na webu hanscraft.com sice nabízejí více typů venkovních saun, žádná z nich ale není takto unikátní. Porovnejte ji s dalšími produkty nebo si ji prohlédněte u některého z prodejců, pokud nad nákupem stále váháte. Pořídíte ji za dobrou cenu. Počítejte u ní s rychlou návratností investice, protože bez problémů vydrží sloužit i desítky let.

Spread the love
  • 5