home Dieta Cesta ke zdravému životnímu stylu: Základem je pestrý jídelníček

Cesta ke zdravému životnímu stylu: Základem je pestrý jídelníček

Zdravý životní styl, hubnutí a s ním spojené všemožné diety, to jsou nekončící dilemata, která se nejčastěji řeší právě na přelomu roku. Spousta lidí si je dává jako novoroční předsevzetí, většina však své snahy brzy vzdá. Prozradíme vám, jak na to jít tentokrát jinak, abyste své vysněné figury docílili nenásilnou formou.

Vedle příchodu nového roku jsou dalšími kritickými obdobími jaro nebo blížící se plavková sezóna. Také vás děsí představa odhalování těla a rozhodli jste se to změnit, jenže už včera bylo pozdě se sebou něco udělat? Takhle většina lidí skončí u některé z drastických diet, které ale mají pouze krátkodobý účinek a je s nimi spojen spíše jojo efekt nežli trvalý výsledek.

Mnoho lidí tak rychle ztratí své odhodlání a vrátí se do zajetých kolejí. Ať už chcete zhubnout do šatů na ples, který se koná příští víkend, nebo na dovolenou u moře, kam pojedete nejdřív za půl roku, skrze diety cesta k trvalému výsledku opravdu nepovede.

K celému procesu hubnutí je potřeba přistupovat jako k trvalé změně životního stylu a přizpůsobit tomu nejen svůj jídelníček, ale i zdravý pohyb. A pokud si s tak velkou změnou nevíte rady, tak nevěšte hlavu! Pomůže vám projekt Pestrý Jídelníček, který zdarma přináší spoustu zdravých receptů, rad o stravování, cvičení i úskalí všemožných diet.

Na začátek je skvělým pomocníkem jednoduchá BMI kalkulačka, která prozradí, jak na tom jste a jak velkou změnou budete ke své vytoužené postavě muset projít. A že vám nutriční hodnota jídla nic moc neříká? Ani to nevadí, díky magazínu Pestrého Jídelníčku si osvojíte všechny pojmy spojené se zdravým životním stylem.

S Pestrým Jídelníčkem získáte během pouhých 2 minut také jídelníček sestavený na míru vašemu dennímu kalorickému příjmu. Nejíte ryby nebo nemůžete mléčné výrobky? Žádný problém! V nastavení profilu si vyklikáte alergeny a s neoblíbenými potravinami se již nesetkáte. A když s výběrem jídla přeci jen nebudete spokojeni, jednoduše ho aktualizujete a nabídne se vám pokrm o stejné nutriční hodnotě.

Projekt je tu jak pro klienty, kteří se v kuchyni pohybují jako ryby ve vodě a potřebují jen navést na správné stravovací návyky, tak i pro úplné nováčky, kteří se teprve rozkoukávají a za pomocí našich jednoduchých receptů vše zvládnou levou zadní. Tak neváhejte a vyzkoušejte Pestrý Jídelníček zdarma ještě dnes. Zapomeňte na úmorné diety a začněte hubnout přirozenou cestou.

Spread the love