home Doplňky, Móda a styl, Tipy Chcete sexy nehty podle letních trendů? Víme, co frčí!

Chcete sexy nehty podle letních trendů? Víme, co frčí!

Krásné nehty jsou naší vizitkou. Každá žena chce mít krásné pěstěné ruce, ale i manikúra podléhá módním trendům. Velké oblibě se těší modeláž gelových nehtů, které zajistí nádherný vzhled rukou i ženám, jejichž vlastní nehty nejsou příliš kvalitní. Bez ohledu na to, zda máte nehty přírodní, gelové či akrylové, je třeba zvolit jejich vhodnou barvu a způsob dekorování. Nevíte, jaké nehtové trendy frčí letos v létě? Máme pro vás pár tipů pro inspiraci. S módní úpravou nehtů budete prostě neodolatelná.

Frčí světlé barvy, mírná extravagance a jemný styl

Letos vsaďte na jemnou a mladistvou manikúru, která působí elegantně a nevtíravě. Ideální volbou jsou laky v pastelových barvách. Zapomeňte však n

a nudnou monotónnost. V móde je kombinování barev. Vaše nehty nemusí být jednobarevné. Zapojte trošku fantazie a zahrajte si na rebelku. To však neznamená, že byste měla mít nehty strakaté jako papouščí peří. Upřednostněte lehkou extravaganci před extrémy. Vaše nehty by měly vzájemně ladit a hodit se k vašemu stylu oblékání.

Jaké barvy právě letí?

K létu se skvěle hodí veselé duhové nehty (každý v jiné pastelové barvě).  Nejvíc trendy laky na nehty jsou však červená a růžová v nejrůznějších odstínech. Pokud si potrpíte na módu, doporučujeme vám metalické barvy, které v současnosti ovládají takřka veškerý módní a designérský průmysl. V barvách se u ale manikúry nemusíte omezovat. Hlavní je kombinovat alespoň dvě barvy na jednom nehtu.

Trendy varianty, které vás dostanou

Krásné nehty vytvoříte třeba pomocí různých vícebarevných vzorů. Módní jsou vlnkované nehty. In je také netradiční nanesení laku. Můžete si třeba uprostřed nehtové plochy vytvořit barevný puntík. Hitem jsou světle růžové nehty s tmavě růžovým puntíkem. Zajímavý trend představuje výrazné až protikladné spojení dvou barev na jednom nehtu. Každá půlka je jinak barevná (např. černo-bílá kombinace). Nevtíravou jemností překypuje spojení bezbarvých nehtů a třpytek nanesených kolem nehtového lůžka.

 

Spread the love
  • 5