home Móda a styl, Těhotenství a mateřství Těhotná v létě: co na sebe?!

Těhotná v létě: co na sebe?!

O těhotenství se říká, že je to nejkrásnější období v životě ženy. Což o to – s láskou sledovat zvětšování bříška, promlouvat k miminku, pořizovat výbavičku nebo zařizovat pokojíček, jsou určitě příjemné radosti. Na druhou stranu úmorná vedra a třicítky ve stínu vám na dobré náladě příliš nepřidají. Natož pak ke konci těhotenství mají ženy problémy sami se sebou, horké dny tak jen jejich starosti akorát umocní.

Taky řešíte co na sebe?

Čím více se vaše bříško zakulacuje, a na vás jsou znát nadbytečná těhotenská kila, tím větší máte starosti s výběrem vhodného outfitu. Natožpak v prosluněném létě, kdy je touhou každého z nás oblékat se co možná nejlehčeji a vzdušněji, abychom si dokázali zajistit maximum komfortu. Jestliže si už teď lámete hlavu nad tím, co budete v o prázdninách nosit, jste tady správně. V následujících řádcích pro vás máme hned několik tipů na slušivou a především pohodlnou těhotenskou módu ideální pro horké letní měsíce.

Šaty jsou jistota

Nejen když je venku vedro k padnutí, ale i tehdy, kdy chcete být za dámu a zároveň se cítit pohodlně, není nic lepšího, nežli sáhnout právě po šatech. Ty představují základ dámského šatníku a neměly by chybět ani těhulkám.  Vybírejte především mezi volnými modely, které zbytečně nebudou obepínat tělo. Takové bohémské maxi šaty budou v létě vaší sázkou na jistotu.

Volné tričko pro domácí pohodu

Na doma i na zahradu se hodí obyčejné volné tričko. Pokud vám bude s přehledem sahat až pod zadek, nemusíte si lámat hlavu nad tím, co si obléknout pod tričko – postačí spodní prádlo a víc nemusíte řešit. Čím větší velikosti, tím vyšší pohodlí. Doma přece nemusíte řešit, zda vám to či ono sluší, v tomto případě jde především o komfort.

Plážové šaty

Průsvitné plážové šaty jsou ideální volbou pro horké léto. Že je ve svém šatníku ještě nemáte? Tak to je škoda! Plážové šaty jsou čím dál oblíbenější, protože nabízí nejen pohodlí, ale i vzdušnost. Primárně byly určené jako móda k vodě, kdy si je obléknete na plavky a nebudete se tak muset po koupališti či pláži promenádovat pouze v bikinách. Pokud si pod ně obléknete tílko a legíny, můžete je nosit i do města.

 

Spread the love