home Móda a styl, Tipy Chcete si ubrat pár centimetrů v pase? Víme jak na to!

Chcete si ubrat pár centimetrů v pase? Víme jak na to!

Ačkoli se společnost drží představy, že ženu má být za co chytit, ženy jsou stále toho názoru, že jen útlý pas dokáže v mužích probudit zájem. Možná i vy tajně závidíte modelkám z titulních stran časopisů, jejichž dokonalé míry vás pokaždé trochu bodnou u srdíčka. Taky byste si přála mít úzký pas, ale matička příroda s vámi zkrátka měla jiné plány. A co když vám řekneme, že dokonalé míry nejsou pro získání vypasované postavy zapotřebí? Vzbudíme ve vás zájem dozvědět se více?

Vsaďte na zavinovací střih

Podle čeho poznáte stále oblíbenější zavinovací střih? Je to jednoduché! Nepravidelnost v kombinaci s lehkým materiálem – to je dvojice, která vás dokáže na pohled zbavit několika centimetrů v pase. Proto se nebojte vsadit svou horkou kartu právě na tenhle střih, objevuje se nejen na šatech, ale i na blůzkách a halenkách. Stačí jen mít oči dokořán!

Pásek jako skvělý pomocník i doplněk

Možná jste si všimli, že se na stále větším počtu módních kousků objevuje pásek. Není tak jen tak pro nic za nic, slouží právě k tomu, o co vám jde nejvíce – tedy o simulaci úzkého pasu. Pásek tak zdobí nejen šaty, ale i delší košile nebo tílka. I vy si s tímto pomocníkem a doplňkem v jednom můžete šikovně pohrát. Záleží jen na vás, zda dáte přednost decentnímu úzkému pásku nebo se naopak ozdobíte výrazným kouskem. Oboje vypadá dobře a plní svůj účel!

Kalhoty s vysokým sedem

Tento trend zažívá v posledních letech velkolepý boom. Starší generace si kalhoty s vysokým pasem pamatují moc dobře, pak se od nich na pár let upustilo a teď jsou opět v módě. Tento střih kalhot je u žen velice oblíbený, protože nejenže krásně formuje pas, ale zároveň si pohraje i s boky, kterým dodá na přitažlivém tvaru hrušky. Ke kalhotám s vysokým pasem se hodí především úzké topy a tílka, ale pokud je zkombinujete s volnější halenkou, určitě nic nezkazíte.

 

 

Spread the love