home Děti, Tipy, Zboží Chytrá kolébka ušetří maminkám starosti

Chytrá kolébka ušetří maminkám starosti

Už zase pláče! Tesklivé vzlyky vašeho drobečka se opět rozléhají po místnosti a nutí vás i přes veškerou únavu okamžitě vyskočit z vyhřáté postele. Jakmile se vám podaří miminko znovu uspat a ulehnout, sotva zamhouříte oči, celá situace se opakuje. A to zpravidla několikrát za noc. Po probdělé noci se ráno cítíte jako chodící zombie, sotva stojíte na nohách a únava se vás zmáhá.  Už se nemůžete dočkat dne, kdy váš malý poklad konečně prospinká celou noc a vy se tak po dlouhé době vyspíte.

S tímto neustále se opakujícím problémem, který potrápí každou maminku, můžete něco udělat již nyní –  a to pořízení moderní dětské postýlky The Snoo.

Kolébka budoucnosti

Každá z nás známe chvíle, kdy několikrát během noci ještě v polospánku spěcháme za plačícím miminkem, které se prostřednictvím srdceryvných vzlyků dožaduje naší pozornosti. Od nočního vstávání vás může zachránit kolébka budoucnosti, která sama houpe a dokáže napodobit zvuky z dělohy. Na jejím vzniku se podílel uznávaný pediatr Harvey Karp  společně se švýcarským designerem Yvesem Béharem  a týmem technického institutu massachusettský univerzity.

 Jak kolébka The Snoo funguje

Kolébka má v sobě zabudované monitory, jejichž úkolem je zachytit pláč miminka. Jakmile se miminko rozpláče, kolébka se okamžitě začne houpat a spustí zvuk podobný těm, které zná miminko z dělohy. Houpavý pohyb a známé zvuky by měly miminko uklidnit a ukolébat ke spánku. Kromě toho je možné ovládat kolébku pomocí smartphonu a speciální aplikace i na dálku.

 

Spread the love
  • 5