home Cestování, Děti, Tipy Lego výlet do Německa

Lego výlet do Německa

Určitě i vás někdy popadne mírná panika, když děti začnou vyvádět a je na nich vidět, že se nudí – vaším úkolem je zajistit zajímavý program, ale vaše studnice nápadů zkrátka z čistajasna vyschne. Již jste vyzkoušeli všechno – navštívili jste lanová centra, zavítali jste za dinosaury a po vodních radovánkách v aquaparcích se vám momentálně vůbec nestýská. Co tedy s dětmi podniknout, aby nevymýšlely lumpárny? My máme jasný tip: Legoland v Německu!

Kdo by nemiloval Lego!

Snad žádné dítě – a troufneme si tvrdit, že ani dospělý – by nemiloval populární a všemi známé kostičky lego, o který je obrovský zájem po celém světě. Možná po této oblíbené stavebnici touží i vaše dítka a právě tato položka se každoročně objevuje na vánočním dopisu pro Ježíška. Teď máte příležitost splnit jim sen návštěvou obrovského zábavního parku postaveného kompletně z lega, kde dětem i vám budou oči přecházet úžasem!

Legoland Deutschland

Tak zní oficiální název zábavního parku, který můžete znát pod pojmem Legoland Německo. Na světě je několik lego parků, které jsou pod záštitou výrobce lega – existují dokonce i menší parky známé pod názvem Legoland Discovery Centre a jeden z nich můžete navštívit třeba v Berlíně. Celý park je rozdělený do několika tematických částí, kdy je možné navštívit velice zajímavý Lego Miniland, kde jsou z kostiček lega postaveny všechny známé budovy a zajímavosti světa. Dále je zde část Lego X-Treme, kde jsou například autíčka na dálkové ovládání, můžete se zde projít podmořským světem nebo si zahrát na hudebním nástroji – kompletně z lega.

Výlet pro celou rodinu

Do Legolandu mohou děti všech věkových skupin – ty hodně malé s doprovodem rodičů. U každé atrakce najdete, od jakého věku je možný vstup, přičemž pro malé děti jsou z bezpečnostních důvodů některé atrakce zakázané. Hned po vstupu můžete dát dítěti na ruku náramek, na který napíšete své jméno a telefonní číslo – slouží pro případ, kdy by se dítko ztratilo.

Cena

  • 33,2 Eur pro dospělého / den
  • 29,6 Eur pro dítě / den
  • 6 Eur za parkovací stání / den
  • 120 Eur pro čtyřčlennou rodinu / den

 

 

Spread the love
  • 5