home Dárky, Móda a styl Čím širší, tím lepší – přesně takové volte kalhoty!

Čím širší, tím lepší – přesně takové volte kalhoty!

Současné roční období doneslo do módního světa řadu novinek, které se vyplatilo mít ve svém šatníku. Mezi takové se řadily hlavně široké kalhoty, které byly naprosto fantastické hlavně proto, že byly vzdušné. Díky tomu, že nebyly upnuté, tak jsme se zbytečně nepotili a bylo nám příjemně. Takové kalhoty jsme mohli sehnat kdekoliv, což bylo taky jisté plus. Ovšem otázkou zůstává – využijeme je i nadále?

Letošní léto se neslo v duchu „čím širší, tím lepší“. Platilo to nejen o sukních, které byly nejstylovější skládané nebo dokonce tylové, ale taky to platilo u kalhot. Kalhoty se během letošního léta vážně unosily, protože si z nás počasí dělalo legraci, a to doslova. Jeden den bylo plus dvacet stupňů, druhý den se teploty dotkly takřka pětatřiceti, třetí den najednou klesly pouze patnáctistupňové hranice. Cool kalhoty jsme tak opravdu vynosili.

Kam se takové kalhoty dají nosit?

U tohoto kousku oblečení je dobré, že ho můžeme nosit takřka kamkoliv. Není to jako u fitness oblečení, které se dá nosit jen a pouze do posilovny nebo do jiného fitness zařízení. Tyto palazzo kalhoty jsou opravdu variabilní. Můžete je nosit nejen do kanceláře, ale samozřejmě taky do kina, na rande, do práce, do obchodu nebo si je vezmete jen tak na výlet. Perfektní jsou hlavně do letadla, protože jsou maximálně pohodlné. Navíc teploty u nás a v zahraničí se mohou řádně lišit, ale s takovými kalhotami se připravíte na každé počasí.

Co k nim nosit?

Řada žen netuší, co k takovým kalhotám nosit. Je to však naprosto prosté – nejlépe uděláte, když k nim zvolíte klasickou košili, která však není upnutá, ale je takzvaná oversize, tedy větší velikosti. Pokud je však teplo, košili se vyhněte obloukem a raději sáhněte po nějakém vkusném crop-topu či tričku s úzkými ramínky. Přes ramena přehoďte oblíbené sako.

Spread the love