home Dárky, Tipy Pomocí digitalizace VHS kazet získáte pro své blízké originální dárek

Pomocí digitalizace VHS kazet získáte pro své blízké originální dárek

Po celý rok je nesčetně příležitostí, při kterých každý shání inspiraci na nějaký originální dárek. Zatímco sehnat něco pro mladé je relativně snadné, případně situaci spolehlivě zachrání obálková metoda, pro rodiče či prarodiče je to téměř vždy potíž. Dárkové balíčky plné kosmetiky, které končí na výstavce v koupelně, vouchery, které propadnou či nepadnoucí oblečení, toho už bylo dost. My pro vás máme tip na originální dárek v podobě digitalizace VHS kazet na moderní média.

Převod VHS kazet přinese více radosti než by se zdálo

Možná vás v první chvíli napadne, že to je podivný dárek a zapochybujete, zda by něco takového mohlo udělat vašim blízkým radost. Ale ruku na srdce, kolik z vás a vašich nejbližších má pořádek ve svých věcech z dětství a mládí? Jen ty stohy fotografií různě po krabicích a policích, o starých VSHkách plných rodinných vzpomínek nemluvě. Nejen, že většina lidí už si VHS kazety nemá ani kde přehrát, protože videopřehrávače už jednoduše dosluhují. Pokud ale k vybavení domácnosti ještě patří, tak v kazetách už se nevyznají a mnozí ani pořádně nevědí, co na nich mají. Převod VHS kazet na DVD vnese do chaosu pořádek, a ještě získáte originální dárek. To ocení opravdu každý. A můžete začít rovnou u sebe. Kdepak se válí kazeta právě z vaší svatby? Nebo ta, kde máte zdokumentované první krůčky vašich dětí? Najděte je, nechte zdigitalizovat a můžete překvapit svého muže či odrostlé děti pěkným dárkem v podobě DVD s potiskem jich samotných.

Digitalizace VHS kazet snadno a rychle

Pokud vás tento tip na dárek zaujal, neotálejte a vyhledejte odborníky na tento obor. Digitalizace VHS kazet není nic složitého ani významně nákladného. Je zapotřebí kvalitní techniky a dostatku zkušeností, abyste vnesli do své minulosti pořádek a potěšili nejen druhé, ale i sami sebe. Dlouhé podzimní večery totiž doslova volají po chvílích, kdy všichni pohromadě můžete sledovat dávno natočená videa a společně si zavzpomínat.

Spread the love