home Dárky, Tipy Dárky pro domácí mazlíčky, aneb čím potěšit zvířecího kamaráda?

Dárky pro domácí mazlíčky, aneb čím potěšit zvířecího kamaráda?

Pro spoustu lidí představuje domácí mazlíček – ať už je to kočka, pes, králík, papoušek nebo třeba křeček – plnohodnotného člena rodiny, ke kterému se přistupuje se stejným množstvím lásky a péče, jako k těm ostatním. Není se tak čemu divit, že si lámou hlavu nad tím, čím své čtyřnohé kamarády potěšit a jakým dárkem jim udělat radost. Možná i vy máte svého chlupatého přítele a přemýšlíte, co mu darovat k narozeninám, Vánocům nebo prostě jen tak. A my pro vás máme inspiraci!

Pohodlný pelíšek

Pokud máte kočku nebo psa, zaručeně je potěšíte opravdu pohodlným pelíškem. A když říkáme pohodlným, tak máme na mysli takový pelech, ve kterém byste se pro jeho komfort chtěli vyspat i vy. Takový pelíšek se stane rájem vašeho mazlíčka, kam si zaleze, když bude chtít odpočívat, spát nebo být na chvilku sám a nikým nerušen. V tomto případě se vyplatí investice do kvalitního kousku vyrobeného z příjemného materiálu. Navíc pokud si dáte záležet i s výběrem vzhledu, získá váš mazlíček super místo pro spaní a vy vkusný doplněk.

Miska na žrádlo

Možná nad tím budete kroutit hlavou, ale ani miska na žrádlo – potažmo na vodu ­– není špatný nápad. Vám se přece taky lépe jí z krásného nádobí, nežli z nějakého obyčejného, nemáme pravdu? Tak se vžijte do kůže vašeho mazlíčka, který si možná svou potravu dopřává z ošoupané misky, která má chybičky na kráse. Krásnou miskou tedy nemůžete nic zkazit, k výběru jich je opravdu nespočet.

Vkusný obojek

Obojek slouží nejen jako nepostradatelná součást vodítka, ale zároveň je to i módní doplněk. A mít kolem krku vkusný kousek, to snad žádné zvíře nemůže odmítnout! I obojky jsou dnes k dostání v takovém množství druhů, provedení i materiálů, že si na své přijdete i vy. O tom nepochybujeme.

Spread the love
  • 5