home Móda a styl, Tipy Nestyďte se za své křivky. Poradíme vám, co nosit!

Nestyďte se za své křivky. Poradíme vám, co nosit!

Spousta žen se trápí pro svou konfekční velikost. Ne všechny si totiž můžeme dovolit nosit oblečení s velikostí začínající na číslo 3. V obchodě tak jen mlsně na takové kousky pokukujeme, ale do svého šatníku volíme daleko větší velikost. Jestliže ani vy nemáte ukázkovou postavu modelky, jste tu správně. V dnešním článku se budeme věnovat oblečení v konfekční velikosti 42 a výše.

Berte své křivky jako přednost

Možná nemáte dokonalé míry, možná vám na některých místech centimetry přebývají. Vůbec se za své plné tvary nestyďte, ba naopak je považujte za svou přednost. I boubelky se mohu oblékat tak, aby jim to slušelo a cítily se ve svém oblečení pohodlně a přitažlivě.

Širší ramena, úzký pás a široké boky

Máte postavu typu přesýpacích hodin, která je typická pro široká ramena a boky a naopak poměrně úzký pas? Tak veškerou pozornost vašeho okolí směřujte právě na něj. Vyberte si takové oblečení, které váš pas zvýrazní. Sázka na jistotu jsou v tomto případě sukně končící v pase, do kterých můžete ledabyle zastrčit halenku. To samé můžete udělat i s kalhotami.

Něžný volánkový trend

Již několik sezon se na předních příčkách drží volánky, které se objevují na topech i halenkách.  Plnoštíhlé ženy se ale tomuto trendu vědomě vyhýbají, protože mají strach, že by si s ním zbytečně přidaly na centimetrech. A to je škoda, vždyť i volánky můžete nosit tak, aby vám nepřidávaly na objemu. Něžné volánky na rukávech pro vás tedy nepředstavuji žádné nebezpečí.

Zavinovací střih vám bude lichotit

I když se zrovna nemůžete pyšnit mírami 90-60-90 rozhodně to neznamená, že se nemůžete oblékat tak, abyste byly samy se sebou spokojené. Chcete-li ale přebytečná kila trochu zamaskovat, vsaďte na jistotu se zavinovacím střihem. Ten vám zaručeně zalichotí a poradí si i s centimetry, na které nejste zrovna dvakrát pyšné.  Zavinovací střih se objevuje na šatech i sukních a určitě se vám podaří najít i obdobně řešené vršky.

I overal baculkám sluší

S blížícím se létem je potřeba zamyslet se nad obnovou vašeho šatníku, který si vyžaduje typicky letní kousky. Není nad to se v horkých dnech oblékat slušivě a zároveň tak, aby vám nechybělo pohodlí. A co takhle vsadit na overal? Nemusíte se ho bát, i baculkám dokáže zalichotit. Pokud se vyhnete příliš těsnému modelu, který by obepnul vaše tělo a dal tak na obdiv všechny jeho nedostatky, pak se ani tohoto oblíbeného letního kousku nemusíte vzdávat.

Spread the love
  • 5

One thought on “Nestyďte se za své křivky. Poradíme vám, co nosit!

Comments are closed.