home Cestování, Tipy Dopřejte si trochu rozmazlování a relaxu

Dopřejte si trochu rozmazlování a relaxu

Přemýšlíte jak zvládnete blížící se předvánoční shon nebo se zamýšlíte nad vhodným dárkem pro sebe,kamarádku či snad maminku? Nezoufejte, máme pro vás tip! Zážitkové víkendy se staly během posledních let skutečným fenoménem. Ne každý ale nutně potřebuje pro zábavu adrenalin a úplně mu postačí trocha pohody a relaxu. Pokud patříte do této skupiny, dámy, pak právě pro vás jsou ideální relaxační pobyty pro ženy.

Pohoda a relax

wellnes-vikend-pro-zeny-jogaMůžete si vybírat z velmi široké nabídky, například víkendové wellness relaxační pobyty pro ženy jsou skutečně zaměřeny na něžné pohlaví a nabízí pobyty, jejichž součástí mohou být masáže, zábaly, manikůra, pedikůra, neomezený vstup do wellness zóny se saunou, vířivkou a bazénem a mnoho dalšího. A co třeba víkendová škola líčení či pár dnů strávených v pivní lázni? Jednoduše rozmazlování a péče pro všechny unavené a vystresované dámy, které potřebují na chvilku vypnout a zapomenout na vaření, praní, úklid a práci.

Spojte odpočinek se sportem

Nepatříte-li do skupiny těch, které by se nechaly jen tak obskakovat, můžete svůj víkend či jiné dny volna jen pro vás strávit sportovně. Dát si pořádně do těla během pobytu s jóga programem nebo shodit nějaké to přebytečné kilo v programu, který se zaměřuje na hubnutí. Nemáte rády, když je vše příliš organizované? Nevadí! Vyjeďte si do pěkného hotelu na horách či v nějakém pěkném městě a sportovní aktivity uzpůsobte přesně svým potřebám. A večer si pak rády odpočinete ve wellness zóně vašeho hotelu a navrch se ještě necháte namasírovat zkušenými maséry.

Dárek, který potěší a neupadne v zapomnění

S blížícími se svátky stoupá nejen hladina stresu, jak vše stihnete, ale také panika z toho, co komu nadělit a často také z toho, co nechat nadělit sobě. Pokud se vám idea pohodového wellness víkendu zaměřeného na dámy zamlouvá, můžete ho nadělit kamarádce nebo mamince a jet spolu s nimi. Užijete si to ještě více, než kdybyste jela sama a navíc překvapíte originálním dárkem, na který se jen tak nezapomíná. Program pobytu můžete vždy snadno přizpůsobit tomu, s kým jedete nebo komu jej chcete koupit.

Spread the love
  • 5