home Móda a styl, Tipy Podzimní barvičky, aneb nechte vaše nehty vyniknout!

Podzimní barvičky, aneb nechte vaše nehty vyniknout!

Že se kralujícího žezla sebevědomě ujal barevný podzim, rozhodně není pochyb. S jeho příchodem nastala povinnost změnit šatník a připravit se tak na chladnější dny i v oblasti doplňků – laky na nehty samozřejmě nevyjímaje. Pokud si nenecháte ujít žádnou módní novinku a chcete být neustále v obraze, pak je náš dnešní článek určený právě vám. Vybrali jsme pro vás barvičky pro vaše nehty, které jsou naprostou jistotou pro letošní podzim. Dáváte si záležet na dokonalé a trendy manikúře? Pak si přečtěte, v jakých barvách můžete své nehty nechat vyniknout!

Sharkskin neboli šedá

Trendy v oblasti laků na nehty se možná nechali strhnout bestsellerem Padesát odstínů šedi, protože jedním z největších favoritů letos na podzim bude odstín s názvem Sharkskin! Výhodou této barvičky je její univerzálnost, díky knehty-na-podzim-telo-clankuteré se dá nosit prakticky k čemukoli a kamkoli. Odstín Sharkskin je nevýrazný, ale přesto mu nechybí ten správný šmrnc!

Warm Tape neboli béžová

Další barvičkou, se kterou rozhodně nemůžete šlápnout vedle, je béžová, která pro letošní rok dostala tajuplný název Warm Taupe. Dobrou zprávou je, že si ji můžete vzít k čemukoli, protože se velice dobře kombinuje s dalšími prvky – nejlépe si letos bude rozumět se zlatou barvou!

Spicy Mustard neboli žlutá

Kdo se nebojí experimentů a rád vybočuje z řady, ten své nehty zahalí do odstínů Spicy Mustard, neboli vesele žluté! Pokud své nehty necháte rozzářit právě touto barvou, pak budete k nepřehlédnutí. S kombinací už je to trochu složitější, ale i přesto je určitě z čeho vybírat.

Bodacious neboli fialová

Jestli nějaká barva k podzimu neodmyslitelně patří, pak je to jednoznačně fialová, která si pro letošní rok vysloužila přezdívku Bodacious. Vybírat můžete mezi různými odstíny této barvy, kdy je možné sáhnout jak po lehké a světlé variantě, tak i po tmavé a tajuplné verzi. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

 

 

 

 

 

 

Spread the love
  • 5