home Služby Elektrický přímotop – vyplatí se?

Elektrický přímotop – vyplatí se?

Trávíte v tuto chladnou předvánoční dobu doma více času a rádi byste si v některých místnostech přitopili? Pokud nechcete řešit vytápění celé domácnosti komplexně, protože to stojí větší peníze, nabízí se možnost koupě elektrického přímotopu. Co vše elektrický přímotop dokáže? Jak funguje a opravdu se do něj vyplatí investovat?

Proč je elektrický přímotop užitečným pomocníkem

Elektrické přímotopy jsou již po mnoho let populární. Princip jejich používání zůstává stále stejný. Jedná se většinou o malé a skladné zařízení, které pouze zapojíte do zásuvky, a začne fungovat. Dnes si navíc můžete vybrat mezi přímotopem s nožičkami – ten pouze postavíte na zem nebo na kus nábytku a mezi přímotop s možností zavěšení na zeď. Obě varianty jsou populární a záleží jen na vás, kde si pro elektrický přímotop uděláte místo.

Mezi jeho výhody tak patří již zmíněná jednoduchá montáž, příznivá hmotnost nebo vysoký výkon, díky kterému rychle a spolehlivě vytopí vybranou místnost. Můžete vybírat mezi řešením s ventilátorem a bez ventilátoru, které je designově atraktivnější. Je však i dražší. Obě varianty ale fungují stejně spolehlivě. Obdélníkový tvar elektrických přímotopů bez ventilátoru však mívá jednu výhodu, a to že déle udrží teplo, které i po vypnutí může zařízení ještě chvilku sálat.

Kde výhodně nakupovat

Jestliže si chcete domů pořídit elektrický přímotop, doporučujeme nakupovat v obchodě ventilatory-shop.cz, který disponuje bohatým sortimentem nejen moderních přímotopů, ale třeba i ventilátorů, čističek vzduchu nebo zvlhčovačů.

Sortiment je opravdu pestrý, a pokud zde nakoupíte za více než 1000 Kč, získáte dopravu na celou svou objednávku zdarma. Neváhejte a nakupujte. V tento předvánoční čas můžete elektrické topení využít i jako pěkný dárek pro své blízké. Věříme, že pod vánočním stromečkem je určitě potěší.

Spread the love
  • 5