home Dárky, Tipy, Vztahy a rodina Erotické masáže jako originální tip na dárek

Erotické masáže jako originální tip na dárek

Každoroční dilema je tady, co letos pořídíte své drahé polovičce za dárek, když chcete překvapit nebo přímo ohromit? Už žádné oblečení, doplňky nebo snad jízda v závodním autě, to vše už tu bylo. Hledáte něco s čím mu opravdu vyrazíte dech? Pak zkuste něco zcela nového a uvidíte, že budete mít úspěch. Řeč dnes bude o erotických masážích, takže zahoďte předsudky a stud a začtěte se do dnešního článku.

Není masáž jako masáž

Co si pod pojmem erotická masáž představit? Spektrum možností je skutečně široké. Můžete tak snadno uspět s takovým dárkem u méně odvážných či upjatých, ale také vyrazit dech těm nespoutaným, toužícím po erotickém dobrodružství. Pro první zmíněnou skupinu je tu masáž s nádechem erotiky, pro druhou pak erotická masáž se vším všudy. Erotické masáže Infinity Praha nabídnou masáž na míru každému, stačí si jen vybrat.

Co takhle masáž pro dva?

Chcete svému milému dopřát trochu rozkoše, ale zároveň se malinko bojíte, aby jí nebylo bez vašeho dozoru příliš? Ani to není problém, můžete pořídit erotickou masáž pro dva, a dát tak vašemu sexuálnímu životu zcela jiný rozměr. Zpestření je v dlouhodobém vztahu rozhodně žádoucí, tak proč nepřekvapit právě takovým dárkem a udělat něco pro vás oba?

Speciální dárek si žádná i speciální balení

Chcete svému dárku dodat ještě větší punc originality? Pak si pořiďte pěkné nové prádélko a nechte partnera, ať sám uhodne, jaký že dárek mu chcete nadělit. Možná by to mohl být i takový příslib, že masáží rozhodně nic nekončí a pro vás to bude dostatečná záruka, aby na dárek nikdy nezapomněl. Nebojte se červené, tahle příležitost si ji vyloženě žádá a erotická masáž bude pak příjemným pokračováním něčeho, co začnete doma. Váš jediný problém potom bude, vymyslet dárek další roky, protože tenhle se vám podaří jen nesnadno trumfnout 🙂 Tak co, troufnete si na to?

Spread the love
  • 5