home Dárky, Tipy Hotel Mlýn Karlštejn: romantické místo pro svatbu

Hotel Mlýn Karlštejn: romantické místo pro svatbu

Pyšní se hned 3 tituly v soutěži o svatební místo roku, stojí v nádherné krajině nedaleko ikonického Karlštejna. Řeč je o romantickém hotelu, do kterého stojí za to vyrazit na romantický či relaxační pobyt. A pokud chystáte svatbu, zajímat by vás měl také.

Úžasné místo s dlouhou historií

Romantický hotel Karlštejn vznikl přestavbou historického mlýna, který byl na břehu řeky Berounky postaven v roce 1263, tedy téměř celé století předtím, než byl položen základní kámen hradu Karlštejn. K tomu je to od hotelu jen kousek. V současné době patří hotel Mlýn Karlštejn k místům, kam míří lidé za relaxem a romantikou. Jeho chloubou je rozlehlý areál. Nachází se v něm i romantický altánek, kde se často pořádají svatby. Díky jedinečnosti místa i perfektnímu servisu hotel získal již třikrát ocenění v prestižní soutěži o nejlepší svatební místo roku.

Parádní pokoje a výhodné balíčky

Ubytování v hotelu Karlštejn je možné v celkem 21 pokojích různých typů. Na všech je dostupné wi-fi internetové připojení. K nejzajímavějším patří pokoj královny Elišky, který zdobí stylový nábytek a dobová zámecká podlaha. Luxus si užijete, když si vyberete pokoje THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS. Oba jsou zařízeny moderním designovým nábytkem a mají jednu zvláštnost. Je to volně stojící vana. Romantika zkrátka dýchá z každého koutku pokoje. Když budete vyrážet ve dvou, je lepší si koupit speciální romantický nebo relaxační balíček. Součástí obou je 1 noc v exekutivním pokoji a skvělá polopenze. Relaxační balíček navíc obsahuje celkem 1,5 hodiny v privátním hotelovém wellness.

O aktivity není nouze

Přímo v hotelu si můžete objednat různé aktivity v okolí Karlštejna. K oblíbeným patří let balonem nebo vrtulníkem, můžete také vyrazit na golf nebo na procházku do místní zoo. Vyplatí se vyrazit i dál a poznat zajímavá místa zdejší krajiny. Úžasné jsou lomy Amerika nebo Koněpruské jeskyně (více o nic zde).

Spread the love
  • 5