home Dárky, Doplňky, Móda a styl Jak si poradit s výběrem drahé kabelky

Jak si poradit s výběrem drahé kabelky

Kabelky k ženám neodmyslitelně patří. Každá z nás má ve své sbírce minimálně jeden kousek. Některé jich mají hned několik, protože mají rády, když si mohou vybírat. Čas od času ale dostaneme chuť investovat do pořízení nového modelu trochu více peněz, nežli obvykle. Mít po svém boku drahou kabelku je tajným snem mnoha žen. Když už tedy nastane situace, kdy se rozhodnete pustit vaší peněžence nebo bankovnímu účtu žilou, dejte si pozor, jakou kabelku kupujete. V dnešním článku vám poradíme, jak si poradit s výběrem drahé kabelky. Tak hurá na to!

Chce to limit!

V první řadě, ještě než se začnete nadšeně probírat všemi těmi modely, jejichž pořizovací cena se blíží k nekřesťanským výšinám, musíte mít v hlavě představu o tom, kolik vlastně chcete utratit. Ceny kabelek se liší vzhledem ke značce, použitému materiálu, kvalitě a velikosti. Například kabelku značky Prada, po kterých touží nespočet žen, seženete v cenovém rozpětí 40-60 000 Kč – a to je pořádná suma. A co teprve kabelky značky Gucci nebo Chanel, jejichž cena může být i 100 000 Kč? Opravdu na to máte?

Kde vybírat?

Když už kabelku, která pořádně provětrá váš finanční rozpočet, tak jedině od prodejce, kterému můžete důvěřovat. Co se týče kabelek, můžeme mluvit o nejčastěji se vyskytujících padělcích, které v mnoha případech vypadají na chlup stejně, jako jejich originály. Proto vybírejte pouze u prodejce, který je ověřený a má za sebou slušné recenze od skutečných zákazníků. Nedoporučujeme nákup na internetu, raději si zajděte do konkrétního butiku.

Kabelka, která vydrží věčně

Pořídit si kabelku za několik desítek tisíc je slušná investice. Pokud se k takovému kroku odhodláte, pak určitě budete chtít, aby vám kabelka vydržela co možná nejdéle. Dobrou zprávou je, že spousta známých butiků, jako například Chanel, nabízí péči o své kabelky i po několika letech od prodeje. Když se vám s kabelkou cokoli stane, stačí vzít doklad o nákupu a zajít s ním do daného butiku, kde se o vaši drahou krásku postarají.

 

Spread the love