home Móda a styl, Tipy I černá košile se dá nosit vkusně a slušivě!

I černá košile se dá nosit vkusně a slušivě!

Košile bezesporu patří do každého dámského šatníku. Společně s dalšími kousky tvoří základ ženské šatní skříně a každá žena by měla mít po ruce alespoň jeden model. Pokud vám můžeme doporučit barvu, vsaďte na černou. I když ji mnoho lidí nepovažuje za barvu a pro někoho je až moc nudná, černá košile se dá nosit slušivě a tak, aby vám lichotila!

Trochu odhalené kůže

Patříte k těm odvážnějším? Nebojíte se na sebe strhnout pozornost? Vybočit z davu? Být v něčem trochu odlišné? V tom případě si pořiďte černou košili z lehce průhledného materiálu, která odhaluje kůži, ale v žádném případě nepůsobí vulgárně! Materiály se často kombinují s černým šifonem či tylem, který poodhaluje, co se skrývá co zvoleným svrškem. Nemusíte se bát, že byste v takovém modelu působily lacině – naopak!

Kombinace černé a barevných květů

Pro někoho je černá barva až moc smutná, tmavá a depresivní. Máte-li i vy takový názor, pak si vyberte takovou košili, která bude kombinovat černou barvu materiálu a barevného květinového potisku. Vsadíte tak na příjemný kontrast, díky kterému už černá košile nebude působit tak nešťastně, naopak rázem úplně ožije. Květinový vzor je navíc velice populární, takže určitě nic nezkazíte tím, když na něco vsadíte svou horkou kartu.

Lehce netradiční kousek

Opět tu máme něco pro milovnice extravagance, které se nebojí vyrazit do ulic v netradičním kousku. Co byste řekli na černou košili s dlouhým rukávem a řasením na přední straně? I takové košile vypadají velice zajímavě a můžeme vám zaručit, že určitě strhnete pozornost svým směrem. Romantické kanýry sice na první pohled vypadají bláznivě, ale pro někoho, kdo chce být středem pozornosti, je to jasná trefa do černého!

 

 

Spread the love