home Móda Dámské kabelky – volte pečlivě nejen tvar a velikost, ale i barvu

Dámské kabelky – volte pečlivě nejen tvar a velikost, ale i barvu

Možná si to nemyslíte, ale u dámských kabelek hraje významnou roli, kromě jiného, také barva. Je třeba ji vždy sladit s ostatními kusy oblečení a případnými dalšími doplňky. Kabelky nemusí být ve stejné barvě, ale měly by s oblečením nebo doplňky sdílet alespoň stejnou vlnu.

Jaká barva dámské kabelky je vlastně módní?

Co se týče množství barev, rozhodně nic nepokazíte klasickou kůží (kožený dámský batoh). Módní jsou ale i vícebarevné vzory, stejně jako jednobarevné provedení dámských tašek, dámských batohů, kabelek přes rameno dámských a samozřejmě také dámských kabelek do ruky.

Jak vzbudit pocit solidnosti a serióznosti?

Pojďme se chvíli věnovat také pánským taškám. Pokud se pánové rozhodnou nosit pánskou koženou tašku, budou vždy budit pocit solidnosti. Na ostatní lidi působí luxusní pánské kožené aktovky a luxusní pánské kožené tašky seriózně, neboť je většinou člověk nenosí k otrhaným džínám. A protože platí ono známé, že šaty dělají člověka, manažer v obleku s luxusní pánskou koženou aktovkou v ruce přesvědčí o svém businessu každého.

Pokud však muž vsadí a šik sako, které doplní teniskami a sportovním batohem, budou si o něm ostatní myslet, že vlastně ani neví, kým je a kam patří.

Víte, že se dá chytrým nákupem dámských a pánských tašek ušetřit?

Závěrem ještě jedna dobrá rada. Pamatujte si, že jak pro ženy, tak i pro muže platí, že by měli investovat i do takzvané nadčasové dámské kabelky (ženy), nadčasové pánské tašky přes rameno nebo pánské cestovní tašky (muži). Nadčasová zavazadla totiž poslouží vždy, za každých okolností. Důležité je, že je nebudete muset po uplynutí jedné sezóny definitivně odložit. V internetovém obchodě bottega.cz objevíte jak nadčasové dámské a pánské tašky, tak také ty, které podléhají těm nejmodernějším současným trendům. Pokud nebudete příliš úzkoprsí, rozhodně ty druhé využijete nejen pro jednu sezónu.

Spread the love
  • 5