home Móda a styl, Zdraví, Zdraví I pracovní obuv může být stylová

I pracovní obuv může být stylová

Když se řekne pracovní obuv, většině se asi vybaví nevzhledná objemná obuv, jejíž úkolem je zejména ochránit nohu před zraněním. Vidíme tak spíše kotníkovou koženou obuv s robustní podrážkou, ale to je omyl. Pracovní obuv se přece netýká jen zaměstnání na stavbách či skladech. I povolání zdravotníka či různých typů služeb vyžaduje speciální obuv, která bude pro nohu komfortní a bezpečná i při dlouhých hodinách stání či chození. Představte si například zdravotní sestry, ty potřebuji vhodnou obuv s oporou klenby a dostatečně prodyšnou, aby noha při dlouhých směnách nebolela, neotékala,… A v tu chvíli je právě ideálním řešením kvalitní dámská pracovní obuv do takovýchto podmínek.

Pracovní obuv dámská, může být i krásná

Jasně, prostě pantofle do práce, pomyslíte si asi. Ale tak jednoduché to není. Běžné pantofle, oblíbené kroksy nebo jiné gumové záležitosti rozhodně pro celodenní chození vhodné nejsou. Pracovní obuv dámská nebo i pánská z kolekce značky Leons nabízí širokou škálu kvalitní kožené obuvi. Vybírat můžete dle barevné preference, ale na výběr jsou i různé typy nazouvací obuvi. Prodyšné, více uzavřené pantofle mohou doplnit otevřené páskové boty. Do zdravotnických zařízení jsou většinou oblíbenější pantofle s uzavřenou špičkou, pro větší ochranu i tepelný komfort. Korková podešev zajistí optimální oporu klenby a kožený svršek boty pak zajistí ideální prodyšnost po celý den. Nechcete jednobarevné a nudné modely? Vyberte si třeba květinový vzor a rozbijte nudný pracovní den hned od podlahy.

Kvalita až na prvním místě

Zdravotní pracovní obuv by měla být certifikovaná. Vybírejte proto takové výrobce, které mají letitou zkušenost a svému řemeslu skutečně rozumí. My jsme vyzkoušeli právě Leons a dámská pracovní obuv z jejich kolekce nás doslova nadchla. Boty jsou měkké, pohodlné a vypadají trendy a stylově. Dokonale se přizpůsobí noze, a proto skvěle padnou jak na užší tak širší chodidlo. Máte ve svém okolí někoho, kdo by uvítal kvalitní a krásné boty do práce? Pak právě pro vás by toto mohl být skvělý tip na vánoční dárek.

Spread the love
  • 5