home Tipy, Zdraví, Zdraví Niťový lifting vrátí ztracené mládí

Niťový lifting vrátí ztracené mládí

Malinko nadneseně řešeno, ale je to tak. Niťový lifting je ideální metoda pro ty, kteří by rádi měli opět vypnuté kontury svého obličeje, zredukovali vrásky a vyhladili svou pokožku. Děsí vás představa invazivní metody, která by se odehrávala na právě tak citlivé oblasti vašeho těla, jakým je obličej? Nemějte obavu, niťový lifting může mít v současnosti již skutečně miniinvazivní podobu, tedy bez nutnosti použití skalpelu.

Co obnáší niťový lifting

Tato metoda redukce vrásek a zpevnění kontur obličeje používá 3 základní typy nití. Prvními jsou tenké a vstřebatelné nitě, kterým se často říká mezonitě. Tyto nitě mají za úkol znovu aktivovat tvorbu kolagenu v podkoží. Další typ nití umí tvář či její část pozvednout a co je velmi důležité, jsou také vstřebatelné. Právě vstřebatelnost je hlavní výhodou těchto druhů nití, rychle se se aplikují a již zůstanou na místě. Používají se pro oblast celého obličeje, krku i obočí. Nitě, které se nevstřebávají, jsou pak primárně určené k liftingu střední části obličeje, ale také například zadečku. Jejich předností je dlouhotrvající efekt a také fakt, že je lze „dotáhnout“.

Novinka zvaná U-niťový lifting

ABClinic nabízí v současné době novinku v boji proti vráskám, která nese název U-niťový lifting. Jedná se o zcela novou generaci niťového liftingu a spočívá v tom, že pomocí dvou až čtyř PDO nití dojde k vypnutí celého obličeje bez nutnosti použít skalpelu.

Kdy je metoda niťového liftingu vhodná

Tato metoda je doporučována klientům, které trápí mírný až střední pokles obličejových kontur a nemají příliš velký nadbytek volné kožní tkáně. Niťový lifting lze efektivně kombinovat s dalšími technikami korektivní dermatologie, aby bylo dosaženo optimálního výsledku.

Spread the love