home Móda a styl, pro Ženy Ideální letní účesy na pláž

Ideální letní účesy na pláž

Chodíte ráda k vodě, ale nevíte, co si počít s vlasy?  Krátkým klučičím účesům odzvonilo a mnoho žen si přes zimu nechalo dorůst své vlasy. Polodlouhé vlasy na ramena nebo až k lopatkám letos frčí. Co však již nefrčí jsou vlasy zastřižené do postupna, ale střihnuté do rovna jako podle pravítka. Proto rychle zaběhněte ke své kadeřnici, ať vám vaše vlasy zastřihne všechny do stejné délky.

Ofinu si ponechejte

Pokud jste milovnicí ofiny, ať střižené do šikma nebo do rovna, máme pro vás dobrou zprávu. Ofiny se drží na výsluní již několik sezón a ta letošní nebude výjimkou. V největších vedrech smotejte ofinu do „žížaly“ a přichyťte pérkem, stále zůstanete IN a budete se cítit příjemněji.

Letos letí drdoly

Uvolněné, ležérní drdoly, které na první pohled působí neupraveně jsou hitem letošního léta. Nejen, že skvěle vypadají, ale v horkých letních dnech jsou také velice praktické. Pokud toužíte po drdolu a máte krátké vlasy, mrkněte na webové stránky oxyextensions.cz, kde můžete vybírat z různých typů clip in vlasů a příčesků. K jejich výrobě byly použité pravé lidské vlasy, proto jsou nerozeznatelné od těch vašich. Tyto vlasové pásky nebyly nikdy nijak chemicky upravené, vy je však můžete barvit bez obav.

Drdoly smotávejte na hlavě, co nejvýše. Pokud vám spodní vlasy nevystačí až k drdolu, nevadí. Tzv. falešný drdol, který je tvořený pouze z horní poloviny vlasů je letošním velkým módním hitem.

Dalším tipem, jak vytvořit originální drdol, je s pomocí copů. Z pramenů nad ušima zapleťte dva copy, které smotejte, společně s ostatními vlasy do vašeho drdolu.

Cop alá Elza

Nejste příznivkyní drdolů, ale přesto chcete být IN. Jednoduše shrňte všechny své vlasy ke straně a zapleťte je do copu. Jednotlivé prameny trochu povytahejte. Cop bude vypadat hustší a získá efekt oblíben princezny Elzy (Frozen).

Spread the love
  • 5