home Tipy, Zdraví, Zdraví Jak microneedling uzdraví a omladí pokožku

Jak microneedling uzdraví a omladí pokožku

Kdo rozumí možnostem moderní dermatologie a estetické medicíny, pochopí, že může využít všechny efekty, které tyto metody nabízejí. Vždyť pomocí jednoduchých a bezpečných zákroků se dnes můžeme zbavit známek stárnutí i nejrůznějších nedokonalostí pleti. Sebedůvěra i spokojenost na nás čekají za dveřmi dermatologické kliniky. Pojďme si povědět něco o jedné z velmi zajímavých ošetření, které pomohou ke zkrášlení, o microneedlingu.

Tajemství microneedlingu

Toto ošetření je položeno na základech tolik známé a žádoucí mezoterapie. Jak již název napovídá, microneedling je metodou mikrojehličkování. Využívá především regenerační schopnosti pokožky, která se spouští injekční aplikací výživných látek a sér spolu s kyselinou hyaluronovou do drobných kanálků pod kůži.

Jaká jsou jeho pozitiva?

Jde především o omlazující a léčebnou metodu. Po ošetření se zvyšuje novotvorba kolagenu, který je zodpovědný za pevnost a pružnost pokožky. Tím mizí jemné vrásky a pleť je pevnější, mladší a krásnější.  Také ale dochází k hloubkovému léčení, hydrataci a výživě. Kromě vrásek se zlepšuje i vzhled jizviček či strií. Mizí hyperpigmentace, akné a sjednocuje se tón pleti. Proto jde také hlavně o princip ozdravení pokožky.

Proč doporučujeme?

Bezpečnost, rychlost, samozřejmě i účinnost a použitelnost pro jakýkoliv typ pleti. Pokud je vaše pokožka citlivá a nechcete riskovat razantnější procedury, microneedling je řešením.

Miniinvazivní postup

Samotné ošetření trvá půl hodiny v závislosti na ošetřované ploše. Často je procedura využívána při odstranění strií, které se objevují na problematických partiích těla, jako je bříško, hýždě, stehna. Jehličkování se provádí do různé hloubky, záleží na konkrétní potřebě pleti. Vpichy mohou být hluboké 0,25 až 2,5 mm. Před procedurou je vždy aplikován anestetický krém, aby pro vás procedura byla méně bolestivá.

Následujících zhruba 24 hodin bude pokožka podrážděná a zarudlá. Poté se začne uklidňovat a spouštět regenerační a ozdravné procesy. Brzy bude zářit svěžestí a mládím.

Co musíte vědět

Klíčem k efektivnímu využití různých možností moderní dermatologie je bezpochyby informované rozhodnutí. Pokud si vyberete správnou proceduru, máte vyhráno.

Existuje jich však mnoho. Jak zjistíte, která nejlépe vyléčí a zkrášlí vaši pleť? Tak, že si promluvíte s odborníkem, který vždy navrhne řešení na míru každé pleti, pro zdraví, krásu a spokojenost.

Neváhejte se objednat do estetické kliniky Altos v Praze, kde vám zkušení odborníci v rámci nezávazné konzultace prozradí, zda microneedling navrátí zdraví a krásu i vaší pokožce.

Spread the love
  • 5