home pro Ženy Jak na krásné vlasy díky přírodní péči NAOBAY

Jak na krásné vlasy díky přírodní péči NAOBAY

Pokud vás trápí zplihlé vlasy bez života, zkuste vyměnit běžný šampon za bio šampon. Jeho složení je lehké, vlasy jsou do hloubky vyživené a na pohled krásné a zdravé.

Bio kosmetika pro zdravé a krásné vlasy

Přírodní šampony jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Jejich složení je jemné, neobsahuje sulfáty, silikony ani žádné chemické látky, a díky tomu nejsou vlasy zatěžovány. Struktura bio šamponů je lehká a nezatěžuje odpadní vody. Produkty značky NAOBAY jsou z 99 % přírodního původu, 10 % ingrediencí pochází z ekologického zemědělství.

Přírodní vlasové šampony

Unikátní šampony a kondicionéry nabízí španělská značka NAOBAY. Produkty jsou specifické především tím, že neobsahují sulfáty a jsou bohaté na extrakty z mnoha různých rostlin. Každý použitý komponent se vyznačuje vlastnostmi, které příznivě působí na vlasy i pokožku hlavy. Šampon a kondicionér tvoří komplexní péči, která pečuje, vyživuje a zpevňuje. Vlasy jsou krásné a lesklé, plné života a vyživené.

Španělská značka NAOBAY, pocházející ze slunné Valencie, nabízí široký sortiment produktů pro celé tělo. Všechny jsou přírodního původu a jsou opatřeny bio certifikáty, které zaručují jejich kvalitu a šetrné zpracování všech použitých ingrediencí.

Pro zdravé a lesklé vlasy zářící zdravím se může hodit šampon s rýžovým proteinem a extraktem z šalvěje a máty. Díky této osvěžující kombinaci budou vlasy vyživené, lesklé a zvětší se i jejich objem. Přírodní komponenty příznivě působí na kvalitu vlasů – posilují je, hydratují, zvyšují jejich pružnost a podporují růst.

Barvené vlasy potřebují speciální péči, aby byly stále vitální, neztrácely lesk ani barvu. Šampon pro barvené vlasy NAOBAY obsahuje mnoho přírodních výtažků, které pomáhají vlasy chránit a udržují je lesklé, pružné a pevné. Šampon o vlasy pečuje a zabraňuje předčasnému vymývání barvy. Přípravek neobsahuje sulfáty, ochraňuje vlasy proti UV záření a pečuje o pokožku hlavy díky extraktu z měsíčku. Díky tomu také bojuje proti tvorbě lupů. Výtažek z řepy zabraňuje blednutí barvy a zajišťuje vlasům větší pružnost.

Spread the love
  • 5