home Móda a styl Těhotenská móda

Těhotenská móda

Těhotenství a mateřství patří mezi jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Jistě, je to velmi náročné období, ale takové změny a radost z nového života dělají z tohoto času nezapomenutelný zážitek. Bohužel to však s sebou nese i změny těla, které těhotenství přináší. A tak se stává, že neoblečete své oblíbené tričko ani kalhoty a musíte řešit jak doplnit svůj šatník. Naštěstí však nejste první maminkou, kterou tyto změny potkaly, a tak naleznete těhotenskou módu, která vám umožní i v tomto období vypadat elegantně a sexy.

Halenky a tuniky

Halenky jsou sázkou na jistotu, schovají větší bříško a vy se tak nebudete muset vzdát elegance. Jsou pohodlné na domácí nošení, ale hodí se i do společnosti.

Kalhoty

Těhotenské kalhoty se vyznačují zvýšeným elastickým pasem, ten schová bříško a zajistí, že vám kalhoty dokonale padnou po celou dobu těhotenství. Pokud však nechcete investovat do celých kalhot, pořiďte si těhotenský pás. Jedná se pouze o pruh látky, který je na přední straně nařasený. Využijete ho do již nepadnoucích kalhot i pod kratší tričko.

Šaty

Ani v době těhotenství se nemusíte vzdát společenských akcí! Je hned několik střihů, které sluší těhotným maminkám. Sázkou na jistotu je však střih, který má výrazný šev či linku pod hrudníkem, ta podtrhne vaše kulaté bříško a udělá z něj přednost. Volné květované šaty pro změnu využijete na procházky během teplých letních dnů.

Kabát

Pokud jste v očekávání potomka během zimy, nesmutněte. Budete to mít možná trochu složitější, co se týče shánění oblečení do chladného počasí, ale najdete i mnoho těhotenských kabátů. Dokonce existují i kabáty s vyjímatelnou vložkou, kterou po porodu jednoduše odepnete a můžete kabát nosit dále. Vyhnete se tak investici pouze na několik měsíců.

Kojící podprsenka

Jestliže předchozí kousky oblečení byly spíše estetickou záležitostí, podprsenka pro kojení je vyloženě praktická věc. Po narození potomka si ji opravdu zamilujete. Díky ní totiž můžete svou ratolest snadno nakojit i na veřejnosti, stačí odpojit košíček podprsenky a po nakojení ho opět připnout. Mnoho těhotenských halenek a tunik na to pamatuje a přes ukryté zipy či větší výstřihy vám kojení umožní bez větších potíží.

Spread the love