home Móda a styl Jak permanentní make-up může usnadnit ženám život?

Jak permanentní make-up může usnadnit ženám život?

Někdo může považovat permanentní make-up za rozmar, ale je mnoho žen, kterým v životě výrazně pomáhá a zvedá sebevědomí. Používají ho z praktických či zdravotních problémů a poukazují na celou řadu výhod. Jaké to jsou? 

Permanentní make-up ženám vytíženým i po úraze

Mnoho žen v dnešní době nemá času nazbyt, a to hlavně ráno, kdy se většinou i malují. Denní líčení tak obstará permanentní make-up, se kterým nemusí nic řešit. Další ženy mu dávají přednost například kvůli sportu, kdy bez problémů mohou navštěvovat sauny, bazény a posilovny a nemusí ztrácet čas odličováním. 

Další skupina žen vyřeší permanentním make-upem zdravotní problémy. Některé mají po úrazech či z jiných důvodů na obličeji jizvičky. A to na místech, kde si jinak ženy běžně aplikují make-up. Permanentní make-up pomáhá ženám tyto nedostatky zakrýt a mnohé díky tomu získaly lepší sebevědomí. Dále si ho vybírají klientky, které mají silné problémy se zrakem a denní líčení je pro ně nemožné. 

Beuaty ART – Kosmetický salon Praha vám poradí s výběrem 

Permanentní make-up se provádí speciálním přístrojem, kterým se za pomocí mikro-jehliček aplikuje do pokožky barevný pigment. Ten vydrží v pokožce 3-5 let. Cílem je dodat obličeji upravený, přirozený a svěží vzhled. Profesionálky v kosmetickém salonu Praha dokážou zvýraznit a dotvarovat přirozené rysy v obličeji. 

V salonu Beatuy ART – Kosmetický salon Praha se specializují na úpravu obočí, u kterého kosmetičky upraví délku, šířku i barvu. Chybějící obočí vykreslí vláskovou metodou a to tak, aby obočí působilo po zákroku přirozeně. Permanentní make-up očních linek zvýrazní oči a rty lze touto metodou konturovat, stínovat a výplní docílit vylepšení tvaru. 

Nezanedbávejte nehty 

Ve studiu Beauy ART – Manikúra Praha vám pomohou i s manikúrou. Nabízí zde stále tolik oblíbenou francouzskou manikúru, která podtrhne přirozenou krásu nehtů. Japonská manikúra P-Shine zvyšuje pevnost nehtu a působí prevence proti lámání. Jessica systém přináší řadu pěsticích a ochranných laků vracejících nehtům přirozený lesk. Manikúra Praha vás nezklame a v centru města vám garantuje profesionální ošetření nehtů těmi nejkvalitnějšími prostředky. 

Spread the love
  • 5