home Zdraví Domácí vířivka vás zbaví stresu i únavy

Domácí vířivka vás zbaví stresu i únavy

Vířivka má oproti bazénu ohromnou výhodu – její sezóna trvá celý rok. Můžete si ji užívat v létě i v zimě, prakticky bez ohledu na počasí. Teplá vodní lázeň plná osvěžujících bublinek uvolní svaly, pomůže unaveným kloubům, zlepší váš imunitní systém a dokonale si v ní odpočinete.

Vířivka je balzám pro tělo… i pro vaše nervy

Je prokázáno, že vířivka pomáhá tělu bojovat s bolestí a má léčivé účinky. Ne nadarmo najdete vířivé vany v každém lázeňském zařízení, kam lidé jezdí léčit svůj pohybový aparát.

Tak jak si lidé čím dál častěji začínají stavět ve svých domech a bytech domácí wellness, jsou i vířivky stále oblíbenější. A není divu.

Jen si představte: večer přijdete domů, unavení po namáhavém dni v práci, svléknete se, jednou rukou odklopíte kryt a ponoříte se do příjemně teplé vody. Na displeji vířivky si vyberete svůj oblíbený masážní program a necháte své tělo masírovat několika druhy hydromasážních trysek.

Různě veliké bublinky vzduchu se postarají o příjemnou masáž vašich svalů na nohou, zádech, rukou i ztuhlém krku. A vy cítíte, jak vaše domácí vířivka dělá úplné zázraky.

Aby ne, vždyť vám pomáhá:

  • posilovat krevní oběh a srdce
  • bojovat proti srdečním onemocněním
  • hydratovat pokožku celého těla
  • zbavit vaše rizikové partie celulitidy
  • odplavit z těla stres i napětí

K vířivce patří sauna a k sauně ochlazovna

Z našich realizací máme zkušenost, že k vířivce si lidé nejčastěji pořizují finskou saunu. Společné působení těchto dvou procedur – tj. horká voda a suchý teplý vzduch (ovšem pozor, nikoli hned po sobě) – zajistí vašemu organismu skvělou relaxaci a spoustu léčivých účinků.

Aby byly účinky sauny co největší, je nutné se po každém saunování zchladit. Ochlazovací proces je nesmírně důležitý a intenzivní ochlazení nabudí a posiluje imunitní systém.

Ochlazovací bazének je výborný pro postupné ochlazení – sami se rozhodnete, zda si ochladíte jen nohy, celé tělo, nebo se do bazénku ponoříte úplně celí.

Během každého ochlazování pozorně naslouchejte vašemu tělu. Hned jakmile pocítíte potřebu, ochlazení ukončete a posaďte se nebo si lehněte v odpočinkové zóně, kde je pokojová teplota. Tam vstřebáte účinky všech procedur a odpočinete si.

Pokud byste si chtěli vířivku, saunu nebo ochlazovací bazének prohlédnout a nezávazně vyzkoušet, zastavte se ve wellness showroom společnosti Wellness Vision v Praze – Uhříněvsi. Tato společnost navrhuje a staví domácí i veřejná wellness a rádi vám poradí s výběrem.

Spread the love
  • 5

One thought on “Domácí vířivka vás zbaví stresu i únavy

Comments are closed.