home Doplňky, Móda a styl, pro Ženy Jak správně vybrat dámské hodinky?

Jak správně vybrat dámské hodinky?

Vybírat hodinky pro jinou osobu je vždycky oříšek. Především, když chcete dotyčného překvapit a nevzbudit ani ten sebemenší stín podezření. Poradíme vám, jak na to.

Protože se chystáte vybírat dámské hodinky, měli byste nejdřív zvážit, jaká ta dotyčná vlastně je. Jaké jsou její výrazné vlastnosti, zájmy, povahové rysy? Čemu se často věnuje? A čemu se raději zdaleka vyhne? Obléká se spíše elegantně nebo ležérně? Potrpí si na luxusní doplňky nebo jsou jí výrazné šperky a ozdoby spíše cizí? Je tvrdohlavá, vznětlivá nebo mírná a usměvavá?

Důležité je zvážit i praktické využití

V současnosti jsou v módě hodinky s velkým ciferníkem, které perfektně padnou každé svéhlavé ženě, která se nebojí sdělit světu svůj názor, má svůj zažitý styl a s výraznými doplňky si perfektně rozumí. Značky jako Festina nebo Michael Kors na první pohled zaujmou téměř každého a jistě si je oblíbí i každá silná osobnost.

Žena, která si libuje v parádě a ze všeho nejvíc touží udělat dojem na své okolí, by si určitě vybrala hodinky osázené diamanty nebo křišťály od Swarovského. Sportovně založené ženě se však mnohem lépe zavděčíte hodinkami z Casio Collection, které najdete, jak v odstínech tmavě modré, tak i veselé růžové. Digitální kulaté hodinky s bateriovým strojkem a příjemným jednoduchým designem se hodí i k běžnému nošení. Na plavání či potápění jsou ale zcela nevhodné.

Pokud marně pátráte po něčem odolnějším, sáhněte po hodinkách z kolekce Casio G-Shock, které vynikají mimořádnou odolností a schopností vydržet i v extrémních podmínkách.

Nejste si jistí? Volte klasiku!

Mnohem častěji se však stává, že volba není jednoznačná. I když danou osobu znáte dlouho a máte pocit, že znáte její vkus, může vás čekat nemilé překvapení. Vkus se během času mění a mění se i praktické potřeby. Pokud si nejste jisti a chcete se vyhnout nepříjemné situaci a možnému zklamání, vyzkoušejte starou dobrou klasiku.

Stříbrné hodinky Festina Boyfriend 16813/1 mají sice poměrně výrazný displej, zato jsou ale kvalitní, cenově dostupné a hodí se, jak na běžné nošení, tak na společenská setkání. Hodinky Festina Madamoiselle 16867/1 jsou o něco ozdobnější a osázené zirkony, ale například v kolekci Casio Classic najdete hned několik modelů, které by se daly považovat za neutrální – decentní, příjemné na pohled, ale nijak rušivé. Vsaďte na jistotu!

Spread the love