home Móda a styl Originalita i praktičnost pro každý model

Originalita i praktičnost pro každý model

Když chcete působit neokoukaně a stylově, nemusíte se hned balit do extravagantních modelů, které obyčejně uvidíte maximálně tak na modelkách na přehlídkových molech. V realitě ale funguje něco jiného, než na tom dlouhém můstku v New Yorku nebo Miláně, protože na co je vám oblečení, do kterého pomalu ani neumíte vlézt bez cizí pomoci. Originální trendy look najdete ale i mezi „obyčejnými“ bundami, tričky a kalhotami či šaty v nám dostupných obchodech, stačí vědět, co máte hledat. Základem tohoto umění je totiž najít nejenom model, který skvěle vypadá a něčím se vymyká, ale který budete mít také kam nosit. Není totiž nic horšího, než pouhé skladování oblečení, které si vezmete nanejvýš jednou do roka a poté ho pošlete někam dál.

Hrajte na detaily

Aby oblečení snoubilo praktičnost s osobitým designem, je potřeba dívat se na drobnosti. I klasické jednobarevné tričko může být originální, když bude mít na sobě alespoň jeden netradiční detail, kterým upoutá pozornost. A tím může být cokoliv, od barvy, přes střih, po doplňky. Zde jsou některé typy:

Kožešina

Bunda nebo kabát neztratí svou schopnost vás zahřát, když bude mít kožešinový lem nebo bude naruby. Za velmi stylové a moderní jsou dnes považované svršky s vlnou navrch místo dovnitř nebo jiným chloupkem, který budou ostatní vidět. Nebojte se ukázat to, co vás hřeje.

Barva

Nemusí být výrazně barevné ani celé oblečení, bohatě postačí zajímavý vzor nebo doplněk v podobě rukavic, šátku nebo čepky. Mezi zajímavé a svérázné barvy patří například stříbrná, zlatá, červená, růžová a žlutá. Jednoduše každá taková, která vás přinutí se otočit.

Doplňky

Do této kategorie patří naprosto všechno, co vás napadne. Bambulky, mašličky, proužky, pásky, sponečky, třpytky, kamínky, uzle, potisky,… Trička s takovým zajímavým doplňkem sice můžete snadno koupit, ale s trochou šikovnosti si ho i vyrobíte doma. Potom budete mít opravdu jistotu, že ve městě nepotkáte nikoho se stejným outfitem.

Spread the love
  • 5