home Děti, Tipy Jak zabavit děti na zahradě? Šup s nimi do stanu!

Jak zabavit děti na zahradě? Šup s nimi do stanu!

stany pro dětiJaro je tady, léto se kvapem blíží a teplých dnů je čím dál tím více. Všichni se na ně těšíme, ale s dětmi mohou být tyto dny dlouhé a ještě delší. Co s nimi, když na písku už je to nebaví a na hraní s auty je mooooc horko? Nabízí se ideální řešení v podobě stanu na hraní. Nezáleží na tom, zda je vaše zahrada malá či velká ani na tom, zda za něj můžete zaplatit 100,- Kč nebo 10.000,-Kč. Přizpůsobit se může každé velikosti, pokud jej nechcete či nemůžete koupit, jednoduše jej vyrobíte. Že nejste zruční? To není třeba, z deky či většího kusu kartonu to zvládne každý.

V zahradním domečku, dřevěném, plastovém, v podobě stanu či z stany a domky pro dětikartonu si vaše děti vyhrají celé léto. A do jejich výroby či stavby je můžete dokonce i zapojit a ony tak budou mít pocit, že se na všem podílely. Plastových domečků pro děti je celá řada. Některé jsou vybaveny i skluzavkou, houpačkou či celým prolézacím systémem, ty jsou ale na prostor trochu náročnější a těžko je po létě někam odklidíte. Další variantou jsou domečky dřevěné, ať už takové, které šikovný tatínek či maminka sami postaví nebo ty kupované, je s nimi podobná potíž, jako s těmi plastovými. Bez dostatku místa se neobejdete.

stany a domky pro děti - papírovýPak jsou tu dočasná, ale neméně báječná řešení, kam děti „odklidit“ a uchránit je tak před nudou, ale i slunečními paprsky. A sem právě patří různé hrací stany, nebo i ty skutečné kempingové. Na trhu je jich celá řada a pohybují se v cenách do 1000,-Kč. Mají různé designy, pro holky a pro kluky. Tyto stany nepotřebují žádné ukotvení, jako běžné stany, je třeba je tedy zatížit, pro případ většího větru, aby vám neuletěl 🙂 Jejich nespornou výhodou je to, že je možné je použít i doma, až se venku počasí pokazí. Další možností s minimálními náklady je domek s kartonu. Většina nábytku a dalších věcí se prodává zabalená do kartonu, pokud žádný nemáte, koukněte k popelnici na stany a domky pro děti - plastovýtříděný odpad, v té papírové jich najdete dost. A postavte dětem vlastní hrad. Bude vám stačit sešívačka, lepící páska a pak už jen barvy, abyste vy i vaše děti mohli popustit uzdu fantazii. Karton se vám nelíbí, bojíte se, jak ho ukryjete, když začne pršet? Pak si nelámejte hlavu a vezměte pár dek, připevněte je kolíčky na šňůru od prádla, plot či zahradní nábytek a věřte, že i takový domek poslouží a děti si s ním užijí spousty legrace.

Spread the love
  • 5