home Dárky, Tipy Jako u moře: léto v aquaparku a termálním koupališti Velký Meder

Jako u moře: léto v aquaparku a termálním koupališti Velký Meder

Věděli jste, že se Žitný ostrov může pochlubit nejvyšším počtem slunečních dní v roce na Slovensku? Je to tam jako u moře. Voda, zábava, adrenalin, relax a o děti se postarají profesionální baviči!

 

10 bazénů s vodou o teplotě od 25 do 37 °C

Je to tak, v letní sezóně tam mají přístupných až 10 bazénů. A žádné mrňky, protože celkový rozsah vodní plochy činí 3 910 m2. Teplota vody uspokojí i největší zimomřivce, protože dosahuje 25 až 37 °C. Navíc je geotermální a má blahodárné účinky na pohybové ústrojí. Milovníci vířivek i rekreační plavci si tu přijdou na své. Dětem je určený prostor ve venkovním bazénu s různými hracími elementy a vzrušujícími adrenalinovými atrakcemi. Sjezd po skluzavkách nebo průjezd toboganovým potrubím ústí na velkorysou rampu či do pestrobarevného trychtýře. Útulné prostředí zajišťuje bohatá zeleň a přilehlý lesopark. A Tarzania, což je lanová dráha s délkou 650 metrů vhodná pro malé i velké.

Vše pro děti i dospělé

Hlad a žízeň zaženete v aquaparku v různých stravovacích zařízeních fast foodového i restauračního charakteru. Pro rodiče s malými dětmi je v létě k dispozici Ostrov drobotiny. Tam se tým bavičů stará o vaše zlatíčka, zatímco vy si v klidu relaxujete. Animační programy jsou tu samozřejmostí po celý rok a v létě tu na vás čeká ještě více zábavy, hlavně vystoupení hudebních skupin s pěnové párty. Na konci sezóny se můžete těšit na slavnostní laserovou show.

Novinka: super wellness

Ke všem skvělým službám přibylo letos koncem února inovované wellness centrum. Můžete si v něm vybrat ze čtyř typů saun (infra, parní, finské a bylinkové), solné jeskyně, Jakuzzi, biosolária, pedikúry, rybí pedikúry, kosmetiky, různých masáží i akupresurní masáží Ceragem a magnetoterapie Bemer. Láká vás wellness k odpočinku? Dejte si říct a přijeďte.

 

Kolik to stojí?

V letní sezóně zaplatí dospělý návštěvník 10 Eur za den. Rodinná vstupenka pro dva dospělé a jedno dítě stojí 22,50 Eur. Ubytujete-li se tam, získáte do aquaparku extra slevy..

www.thermalcorvinus.sk 

 

 

 

Spread the love
  • 5