home Dárky, Tipy Jaký vánoční dárek vybrat manželovi?

Jaký vánoční dárek vybrat manželovi?

Nevíte, čím letos potěšit manžela nebo přítele pod stromečkem? Stále váháte, který dárek vybrat? Nezoufejte! Máme pro vás několik skvělých tipů na vánoční dárky, jimiž potěšíte každého muže.

Praktické a originální

Všeobecně známým faktem je, že muži si potrpí na praktické dárky. To však neznamená, že je nadchne něco tak fádního jako ponožky, trenýrky a bačkory. I praktické dárky totiž mohou být originální a nápaditý.

Hrnek, tričko či kalendář s vlastními fotkami

Poměrně vděčným dárkem bývá praktická věc s osobním motivem. Spousta fotografických studií a tiskáren poskytuje tisk fotografií na různé předměty, čehož lze využít. Můžete svému drahému věnovat např. hrnek, tričko či kalendář s rodinnou fotkou. Odvážnější z vás mohou nafotit 12 zajímavých vlastních aktů, které lze zakomponovat do originálního novoročního kalendáře.

Technické hračky a gadgets

Slabostí nejednoho muže jsou nejrůznější výdobytky moderní techniky. Chytrý telefon, tablet či notebook jsou tedy skvělým dárkem. Muže nadchnete i technickými hračkami a vychytávkami neboli gadgets. V tomto případě ani nemusí jít vždy o praktickou záležitost. V každém muži se totiž skrývá duše dítěte.

Robot, kvadrokoptéra či USB

Z hraček patří k oblíbeným zvláště miniroboti (např. Ubtech Alpha 1S) nebo kvadrokoptéry a drony na dálkové ovládání. Manžela či přítele příjemně překvapíte i gadgets (např. v podobě USB či hubu). Tyto technické vychytávky mají zpravidla netradiční podobu nebo jen zajímavé funkce. Užitečné jsou třeba USB rukavice, s nimiž lze psát na PC či notebooku i v chladném prostředí.

Vtipné a erotické

Ideálním vánočním dárkem pro muže bývají rovněž věci, kterým nechybí vtip nebo jsou s erotickým motivem. Z humorných dárků může jít např.o toaletní papír s vtipy nebo polštář ve tvaru sudu piva. Chcete-li věnovat erotický dárek, lze doporučit třeba antistresový balónek v podobě prsa, slipy ze sladkých bonbonů nebo erotickou společenskou hru (např. Francouzská hra lásky). Při výběru je však třeba jistá obezřetnost, aby věnovaná pozornost nepůsobila na obdarovaného nevkusně či vulgárně.

 

Spread the love
  • 5