home Zajímavosti Ekonomické poradenství pomáhá zlepšit chod firmy i odhalit skryté nedostatky

Ekonomické poradenství pomáhá zlepšit chod firmy i odhalit skryté nedostatky

Zdá se vám, že ve vaší firmě neběží vše jak na drátkách? Možná by stačilo trochu oprášit staré šanony, kde jsou uloženy personální a mzdové náležitosti, učinit pořádek ve skladu i majetkovém vlastnictví… Kdo na to ale má čas? Oslovením specializované společnosti zaměřené na vedení účetnictví, ekonomické poradenství, personalistiku i se vším provázanou administrativu dokáže vaše společnost ušetřit měsíčně až tisíce korun. Investicí do nezávislé společnosti, která má zkušenosti s veškerými ekonomickými náležitostmi, ušetříte nejen finance, ale i čas a své duševní zdraví.

Pomocná ruka pro začínající i zkušené živnostníky

Podnikatelé, kteří ve svém oboru pracují mnoho let a mají své finanční závazky, povinnosti a náležitosti směrem k finančnímu úřadu pod kontrolou, si mnou ruce. Ale i pro ně občas zákonodárci vymyslí novinku, ze které by se leckterému laikovi zatočila hlava. Několikátá vlna elektronické evidence tržeb, změny v úlevách na dani, povinné reporty finanční správě – to jsou novinky, jež přišly na pořad dne v poslední době. Se změnami a povinnostmi si daňoví poradci, zkušení ekonomové i poradci hravě poradí. Ušetří vám tak čas i nervy.  

Začínající živnostníci, kteří o založení firmy teprve přemýšlejí, mají spoustu starostí, kam spadají na prvním místě finance. Pomocná firma zajišťující ekonomické poradenství je jedním z nejdůležitějších pilířů, na němž budou založeny budoucí prosperita a úspěšný chod společnosti. Nemáte-li vlastního účetního, svěřte svou společnost zkušeným specialistům, kteří vám se start upem pomohou a ještě vás budou dlouhodobě podnikáním provázet. Poradenství se poskytuje jak pro dlouhodobější spolupráci, tak v rámci okamžitého zjištění nedostatků či neviditelných chyb.

Spread the love